Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nem szeretem a barátomat. De a barátnőim azt mondták ne karácsony előtt mondjam el a dolgokat várjak 1-2 hetet.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! 18L
2011. dec. 23. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:

és eddig nem tudtad, hogy nem szereted? egy hónappal ezelőtt még simán elintézhettél volna midnent.

karácsony előtt tényleg nem szerencsés, de karácsony után sem, hiszen akkor meg becsapva fogja érezni magát, plusz gondolom már az ünnepek alatt sejteni fogja, hogy valami nincs rendben, és ez tönkre is teheti a karácsonyát (tapasztalat).

egyébként egyik barátnőm a harmadik évfordulójuk napján szakított, a srác ajándékkal állított be, bnőm meg mondta, hogy akkor ennyi. de túlélte a gyerek:)

szóval ez attól függ, mennyire érzékeny, magát emésztő típus a srác. de szerintem érdemes még várnod pár hetet.

2011. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3-4 napja kezd idegesíteni a sok hülyesége. húzom halasztom a találkozást... :
2011. dec. 23. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Off:Fúú.. Velem is évfordulón szakítottak.. A 4.-en. Elég szar volt.:)
2011. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Karacsony utan majd azert nem lehet, mert akkor uj ev van, aztan Attila nap aztan februari farsang aztan stb. Vagy mesz vagy nem.
2011. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
ha 3-4 napja idegesít, akkor viszont még felelőtlenség szakítani.
2011. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Azért ha csak 3-4 napja idegesít, akkor várj egy kicsit még. Eddig miért nem idegesített? Mióta vagytok együtt? Nem mindegy, hogy 3 éves kapcsolatot szakítasz meg vagy 3 hetest.
2011. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Ha rövid volt a kapcsolat akkod dobd ki majd én szebbé teszem a karácsonyodat :)

28f

2011. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akkor eddig sem lehetett túl komoly a kapcsolat, engem 2 éve idegesítenek a párom hülyeségei, mégsem gondoltam még szakításra :)


Ha úgy érzed nem szereted, akkor még most szakíts vele, jobb minél előbb tisztázni az ilyesmit.

Karácsony után ugyanúgy szarul fogja érezni magát...

2011. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
te is egy okos csaj lehetsz, aki inkább szakít, minthogy megbeszélje a dolgokat. Hagyd el azonnal, idővel rájön majd hogy nem kár érted.
2011. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!