Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na es mi van, ha a sziv mast...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na es mi van, ha a sziv mast mond, mint az esz?

Figyelt kérdés

Csak a szokasos, fiu- lany ugy... szivem szerint megtennem, de lehet, hogy nem kellene, viszont mit veszithetek?? Sziv- Esz: dontetlen :/

24/N


2012. jan. 5. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én amondó vagyok,hogy ha később a szíved fáj miatta azt nem gyógyítja gyógyszer,de ha a fejed fáj,akkor beveszel egy fájdalomcsillapítót,és el van rendezve az ügy : D Én mindig a szívem után mentem,most is azután megyek,és ezután is így lesz!Ha fáj fáj,ezen kívül még ezer más dolog fog fájni az életemben,tudom,hogy rajta kívül még van több millió férfinemű a Földön,de nekem ő kell!Ameddig az enyém lehet,legalább addig az enyém lesz,és szerethetem,és ezért bármit megadok,és ha kell küzdök,és büszkén vállalom,nem érdekel más véleménye,hogy ilyen naiv olyan rossz belátás....
2012. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jopofa az elso mondatod, es nagyon igaz!

Es ha az eszre hallgatsz, ami egy elszalasztott lehetoseget jelent, nem fogod- e kesobb megbanni? Melyik jobb: banni, hogy megtettel valamit, vagy banni, hogy nem tettel meg valamit, es azon agyalni jo sokaig, hogy mi lett volna, ha...??

2012. jan. 5. 19:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a konkrét szituáció?


Ha pl. foglalt pasiba szeretnék bele (ami kizárt) és az eszem azt mondaná, hogy ne. Akkor hagynám a dolgot.

2012. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem a szíved után mész, akkor utána egész életedben azon gondolkozhatsz, hogy "mi lett volna ha?"
2012. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ miről van szó pontosan. Én pl félek a szívemre hallgatni,hiszen sajnos az eszemnek van igaza :(
2012. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én minden esetben a szívem után megyek még ha a végén fájdalmas is..akármiről is legyen szó..az lesz igazán boldog aki mindig a szíve után megy és engedi történni a dolgokat..sokszor hallgattam az eszemre de valahogy mindig a szívemhez tértem vissza,a szív az mindig egy jó kiindulási pont..az ész az néha hazudik de a szív az soha.az agyaddal kombinálsz de a szíved nem kombinál hanem teszi a dolgát és azt teszi amit érez,ha az agyad beavatkozik akkor csak zavar lesz a gépezetben és össze zavar az egész és előbb utúbb úgy is a szíved győz,hisz az szíved nélkül az agyad sem működne...IGEN SZÍV
2012. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hmm... nem foglalt pasi, csak joval idosebb, tiz eve elvalt es igen sok tapasztalattal rendelkezik- igen, nok ugyeben. En meg ilyen teren mondhatni teljesen tapasztalatlan :) Volt jonehany baratom, de nem "ugy". O szabad elvu, amolyan "ami neked jar, azt vedd el", "csak egy eleted van" tipus, en kisse konzervativ, kicsit mas az ertekrendem- ettol fuggetlenul nagyon jol kijovunk. Parszaz kilometer el is valaszt, de nemsokara erre jar, es felajanlotta, hogy talalkozzunk, ami alatt igen, randit kell erteni... sziv: igen, esz: nem... ???
2012. jan. 5. 19:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Látom azért van vonzalom, megfogott a pasi :) Ez esetben simán belemennék.
2012. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ennyire az eszedre hallgatsz akkor soha nem lesz senkid ilyen alapon,valamilyen szinten meg kell nyitni a szívedet a másiknak máskülönben nem működik...nem vagyunk gépek hanem érző emberek..én a szívemre hallgatnék aztán majd utána eldől a dolog..
2012. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A szív és ész ellentmondásában mindig a szívedre hallgass!:)
2012. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!