Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szivetekre vagy az eszetekre...

A szivetekre vagy az eszetekre hallgattok, ha mindketto mast mond?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szituáció függő! Én általáűban a szivemre, de nagyon sokszor kellett volna az eszemre inkább, de már fordítva is volt, hogy érzetem, hogy mást diktál az szivem, mint az eszem, mégis az eszemre hallgattam és később kiderült hogy a szívemre kellett volna! :)
2009. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szituáció függő. A szerelemben álltalában az ember a szívére hallgat, de pl. a kislányomat be kellett vinni a kórházba, mert majdnem kiszáradt és nem fekhettem be vele, majd megszakadt érte a szívem, nem akartam ott hagyni,de tudtam, hogy ez lesz neki a legjobb, tehát ott az eszemre hallgattam. :)
2009. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én általában az eszemre.De amíg fiatal az ember addig nehéz ész érvekkel meggyőzni,van akit később is.Van aki a keserű csalódásokból sem tanul.Ha nagyon szeretünk valakit azzal elfogultak vagyunk.Ha Ő nem viszonozza úgy,ahogy érdemelnénk nem érdemes a szívünkre hallgatni,mert csalódunk.

De megírhatnád konkrétabban is ,hogy mi a szitud.

2009. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha a szivemre hallgatok, a parommal maradok, mert szeretem. Ha az eszemre, hagyom az egeszet, mert igy csak egy labtorlo leszek eletem vegeig.
2009. máj. 18. 10:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Néha a szívemre, máskor az eszemre.

Azt gondolom nincs jó (vagy rossz) döntés, illetve mindkettő lehet jó, nézőpont kérdése.

Ha a szívemre hallgatok akkor általában később megbánom, hogy hát tényleg átgondolhattam volna jobban is. Viszont volt már olyan, hogy a szívemre kellett volna hallgatnom, mert most sokkal boldogabb lennék. Viszont igazából nem bántam meg egyiket sem, most itt vagyok és kész. Így döntöttem, felesleges rajta rágódni.


Ha személyes probléma miatt kérdezted kérd ki anyukád, barátnőd stb. véleményét hogy mégse dönts ésszerűtlenül ha esetleg nagy marhaságot akarsz elkövetni :)) de amúgy nyugodtan hallgass a szívedre ha te mégis azt szeretnéd.

2009. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

gondolj bele, hogy milyen életed lesz, ha máris lábtörlő vagy. Képes volnál magadat ennyire megalázni? Ne tedd. Szerelem jön még, hidd el. Az önbizalmadat sokkal nehezebb visszaszerezni.

2009. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha az eszedre hallgatsz, és nem fogsz azon gondolkodni majd 10-20-30 év múlva, hogy miért is nem az eszedre hallgattál. Ha lábtörlőnek érzed magad ebben a kapcsolatban, mindig az maradsz, sajnos.
2009. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanez a gondom,mint neked!

Én ha az eszemre hallgatok,és a szivemre is mostmàr,akkor lépek.

De mégis félek a lépést megtenni:(

2009. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass most az eszedre és lépj ki a kapcsolatból.

Vagy hallgass a szívedre ha annyira szereted és nem érzed képesnek magad egyedül élni. de akkor fogadd el, hogy ezt választottad és egy szavad ne legyen a továbbiakban és próbáld meg kihozni ebből a legjobbat.

Nem bántásnak írtam, csak remélem érted a lényeget :) én eszerint élek, és bevált.


Azt mondom hagyd el, eleinte furcsa lesz de képes leszel egy új kapcsolatra és még te is boldog lehetsz.

Azért egy utolsó esélyt adhatsz még a párodnak, próbáljátok megbeszélni. Ha nem megy hagyd ott, ilyenkor az eszedre kell hallgatni, hiszen a szíved már jelezte, hogy szerinte ez így nem a legjobb.

2009. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na látod,akkor ez esetben hallgass az eszedre,hiszen Te is tudod,hogy ezt kellene tenned.Ő nem az igazi a számodra,ha lábtörlőnek használ.Hidd el lehetsz még boldog mással,aki megbecsül megérdemel téged.Ez egy egyoldalú szerelem ha így viselkedik veled.Aki szeret,az nem alázza meg a másikat(meg egyetlen normális ember sem,azt sem akit nem szeret).

Az egyoldalú szerelemnek pedig semmi értelme nincsen,csak fájdalmat bánatot okoz.

2009. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!