Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Nektek 100 próbálkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek 100 próbálkozásból hány sikeres a csajozásnál? (próbálkozásnak számít az is ha csak látatlanba ráírsz valakire neten)

Figyelt kérdés
Őszintén lehet válaszolni, ez egy anonim oldal
2012. jan. 5. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem még nem kellet csajoznom de tényleg nem hordom fent az orrom meg nem nagyképűségből o.O de ebbe énis csak most gondolok bele

hát ebbe nem tudok segíteni talán mások :)

2012. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sztem nem is közeledtem még összesen 100 csajhoz ismerkedés szándékával...XD

pedig nem ma kezdtem...XD 6 éve csajozok elég rendesen...

Szerelmes típus vagyok, jó volt 4-5 egyéjszakás is, de egyetlen egyszer kaptam eddig visszautasítást csak, aztis ugy hogy részeg voltam, a csaj pedig nem...



20/F

2012. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem 10bol 1-2 az mar jo arany ezt most szorozd be 10el ha akarod (100 probalkozasa nem tudom kinek van...), de az ilyen netes probalkozasok sz@rt sem ernek csak megjobban lerontod az aranyodat!
2012. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

lássuk csak...


eddigi életem során , buliban, disco, ismerősök ismerősei, szórakozóhelyek bolt suli egyéb mindenféle hely, internet.....összesen 47 lánynál próbálkoztam.


Ebből

- 7 lánnyal jutottam odáig h ismerkedés-->szex---> éss mi akkor '1 pár vagyunk"

- 9 lánnyal szexig csak szexig

- 12 vel randizásig 1-2 találka beszélgetés ide oda járkálás

- 6 lánnyal odáig h köszöntünk váltottunk pár szót


és az összes többi elutasított seperc!


- szóval 13 elutasított totál, vagy nem is válaszolt.


szóval igazából komolyabb ami nem csak szex az 7 lány.

(most vagyok kapcsolatban a 7-el, és remélem végleges)


28/f

2012. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha a netes dolgokat is beleszámitjuk akkor ott kb 300 körüli lehet akire ráirtam társkeresőkön. Többségük vissza se ir. Mondjuk minden negyedik visszairt. Ezek közül tali és hosszabb-rövidebb járás 3-al volt, illetve 3 másik (tőlem idősebb) nővel csak dugás.

Élőben meg el se lehet dönteni, hogy mi számit bepróbálkozásnak... Ha látok valaki szépet akkor rámosolygok, de lehet hogy nem olyan a szitu és visszamosolygásnál se megyek oda.

7 csajom volt eddig nem tudom hány próbálkozásból :D

2012. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sok lánnyal próbáltam ismerkedni, egyik sem jött össze, 40 körül feladtam, azóta nem próbálkozok. Szóval nekem 100/0 :)
2012. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ismerek olyan 21 éves srácot, egyik haverom, akinek már 1000 felett van az élő és netes próbálkozásai száma és még mindig szűz.
2012. jan. 5. 19:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igen vagyunk páran :) szerencsére a prostik ritkán mondanak nemet, bár már néha attól is félek nehogy ők is visszautasítsanak :D
2012. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem számolom már egy ideje a próbálkozásokat,de szerintem volt már 100.24 vagyok eddig összesen 10 nővel voltam együtt hosszabb-rövidebb ideig,tehát 100/10 jön nekem össze.
2012. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

19:36-os vagyok

21 évesen vesztettem el, szóval van remény mindig :D

Azóta bepótoltam a lemaradást

2012. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!