Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden sikeres férfi mögött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden sikeres férfi mögött egy nő áll (? )

Figyelt kérdés
Ti egyetértetek ezzel a mondással? És ha igen akkor hogyan találjanak sikeres férfit maguknak az egyedülálló nők, akiknek ez a vágyuk?
2011. dec. 25. 22:52
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
40%
Van aki mögött 2 is.
2011. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
59%
Az olajsejkek mögött általában 4
2011. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
61%
Ennek a "mondásnak" nem az a lényege, amit te írsz. Hanem arra utal, hogy a háttérből a nő irányítja és ezért sikeres.
2011. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Nem mindig, van aki karrierista és magányos. :(
2011. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
34%
NEM. Minden sikeres férfi mögött, a tudás, talpraesettség, szerencse stb... áll. Úgy tudsz ilyen férfit találni magadnak, ha 10/10-es nő vagy. Egyéb esetben jobb, ha megállapodsz egy sikertelen férfinál:D:D
2011. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Sőt, a legtöbb esetben a nő húzza le a férfit. Viszont MINDEN sikeres nő mögött ott van a férfi (amennyiben leszbikus, ő maga férfi).
2011. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Én férfi vagyok, csak elméletileg kérdezem :)

3-as válaszoló akkor nem párkapcsolatilag áll mögötte az a nő, úgy kellene értelmeznem? Mert akkor már értelmetlen a kérdésem :D

2011. dec. 25. 22:58
 8/45 anonim ***** válasza:
35%
Ez az egyik legeszeveszettebb hazugság, amit ember kinyomorított beteg agyából. Százszor kéne levágatni annak a kezét aki ezt papírra kihányatta tollából. Biztosan egy degenerált értelmiségi szülte meg ezt a félresikerült sátáni vörös kisdedet... és fogadnék hogy férfi volt!
2011. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
84%
szerintem egy két esetben igaz lehet ez a mondás...én ismerek olyat aki egy szerencsétlen volt és soha semmi munkát nem talált és vagy kirúgták vagy kirúgatta magát és általában soha nem volt pénze és egy csóró volt,mind addig amíg meg nem ismerkedett egy nővel aki mellett a pénztárcája elkezdett dagadni és jobbnál jobb munkákat kapott és mondhatom azt hogy most milliomos és azt a nőnek köszönheti mert ő adott neki hitet hogy értékes ember aki sokra viheti...ha nincs az a nő akkor én merem állítani hogy a srác most hajléktalan vagy munkanélküli lenne..szóval igen van ilyen..
2011. dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
17%

Rettenetesen szánalmas az aki csak nő hatására képes nagy emberré válni. Szerintem nincs is olyan, és eleve nagy emberré válik az aki arra hivatott. Nem a nő jelenlétén múlik.

"Jaj annak a szamárnak aki a homokra építkezik és egy nő hűségére alapoz."

2011. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!