Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szeretnétek inkább hallani? Többi lent

Figyelt kérdés
Hogy kérdezzem meg egy lánytól, hogy járna e velem? Mind2-t ajánlották, de nem tudok dönteni:S "Lehet e köztünk több?" vagy "XY Szeretlek"
2012. jan. 5. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Szeretni azt lehet akit már ismerünk.

Oltogasd a csajt és egyszer csak észreveszed, hogy jártok.

2012. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
A lányok inkább ezeket a szavakat szeretik ehelyett hallani: ,,BMW, pénz, stb."
2012. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát...1. mondd ,hogy szeretlek majd,hogy Lehetne több köztünk mint barátság??? :D
2012. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezd meg hogy akarja-e hogy reggel ágyba vidd neki a reggelit!
2012. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mind a kettő megfelelő, de a lánytól is függ :) ha visszafogottabb akkor inkább az elsőt ha nem akkor a második :)
2012. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amelyiket jóképű srác mondja.
2012. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szeretleket csak attól jó hallani akit én is szeretek. Mástól elég kellemetlenül jöhet. Inkább mondd így, kedvellek, lehetne köztünk több?
2012. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát jókéépű nem leszek egy este alatt, mert az életben nincs photoshop.. egy ismerősöm azt mondta, h ne mondjam neki, h szeretem, mert attól lehet hogy megijed, azt elég akkor, majd hogyha már járunk... és van benne igazság de a szívem szerint meg a másikat mondanám:S
2012. jan. 5. 20:33
 9/10 anonim válasza:
A Szeretlek az szerintem később hangzik jól...próbálj udvarolni neki....ha már haverok vagytok akkor ez még könnyebb...ha nem akkor próbálj vele először csak beszélgetni...így te is jobban megismered mégsem rohanod le.Ha már máskor is beszélgettetek akkor pár egyszerű kis bók kezdésnek elég ahhoz hogy észre vegye hogy érdeklődsz iránta(pl.: szép a hajad, ha új ruha van rajta azt dicsérd meg ilyenek...apróságok). Utána meg elhívhatnád valahova pl.: moziba egy jó filmre...ha belemegy akkor nyert ügyed van...pár jó bók (pl.: nagyon csinos vagy ma stb.) és ha engedi hogy megfogd a kezét akkor az igennek számít:) utána meg jöhet a többi:)
2012. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát inkább a "Lehet e köztünk több?" mert attól nem jó hallani hogy szeretlek akit te nem szeretsz(lány vagyok onnan tudom)Mond neki hogy kedveled vagy ilyesmi
2012. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!