Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan 18 éves lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan 18 éves lány, aki összejönne egy 16 éves sráccal?

Figyelt kérdés

Tapasztalat?

Nem viselkedik a lány tudatosan máshogy egy 16 éves sráccal mintha a srác idősebb lenne tőle?

Szóval lehet egy normális, hosszabb távos kapcsolat egy 18 éves lány és egy 16 éves srác között?


2012. jan. 5. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy máshogy viselkedne.Viszont egy 16 éves srác és egy 18 éves lány között nem 2 év van........
2012. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
létezik persze
2012. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Jó kérdés, de én azt mondom, hogy létezik. Bár ezzel valószínűleg nem fogok neked újat mondani, hogy a leányzók hamarabb "érnek" talán ezért is lehet a fiúnak az elején furcsa, hogy idősebb barátnője van. Hosszabb távon ez mennyire működőképes azt sajnos passzolom. Ahogy észreveszem a mai srácok inkább a velük egykorú vagy az egy-két évvel fiatalabb csajsziknak csapják a szelet.
2012. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 /Anita_'94/ ***** válasza:
Én mondjuk nem ismerek ilyet, de talán létezik ilyen lány valahol...
2012. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátom is fiatalabb nálam, és több mint 1 éve vagyunk együtt. Szóval lehet és létezik is.
2012. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10 évvel idősebb a barátnőm és most kértem meg a kezét, szóval...



24/F

2012. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

21:13

A lányok nem érnek hamarabb.

2012. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

24 éves-nél 10 évvel idősebb a barátnője az más, mivel a tizenéves korról vagyok kiváncsi, mert ott még fejlődésben van lelkileg is az ember

Abban igazat adok, hogy a 16 éves fiúk a velük egyidős vagy 1-2 évvel fiatalabb lányoknak csapják a szelet, én is ilyen vagyok, csak most hirtelen megtetszett egy 18 éves lány, aki egy kisebb "beszélgetésben" (lényegtelen mi volt a téma) azt mondta hogy "nagyon aranyos vagy" .. és nekem ez úgy tünt hogy talán lekezelőbb volt e téren vagy azért mégiscsak úgy válaszolt nekem mint 1 fiatalabb srácnak .. (úgy értem eszébe nem jutott az hogy 2-nk között lehetne vmi), nem mintha ilyesmiröl beszéltünk volna, de valószínüleg gondolkozott rajtam / rólam a beszélgetés után stb ..

vagy csak hülyeség? mit gondoltok? :\

2012. jan. 5. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!