Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány az osztályomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az osztályomban de nem merem megkérdezni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami vonzó srác 7.-es vagyok és van 15 kg súlyfeleslegem.Én sajnos szinte az osztályomban senkivel nem vagyok jóban és nem az én hibámból.Ő (a lány) szupersexy és én szar vagyok tesiből ő a legjobb.Ráadásul félek,hogy vagyon kicikiznének ha kitudódna. Már így is elég bajom van és az osztálytáraim nagy része még eléggé komolytalan.Rajtam kívül 2 gyerek tudja.
2012. jan. 5. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Hát haver, nem akarlak lelombozni, de azok alapján, amit leírtál, nem vagy se vonzó, se menő, a csaj meg ezeknek pontosan az ellentéte... szal bukó :S
2012. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Hát,ha nembirod nélküle akkor közöld vele,hogy vonzódsz hozzá...De az is eléglenne,ha néha odamennél hozzá beszélgetni megmondanád milyen szép...ilyenek :)
2012. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mit akarsz megkérdezi, hogy tetszik e neked?

Nem tudod?

2012. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos kb ez így van! :( :'(
2012. jan. 5. 20:11
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen azt hogy tetszike nekem!
2012. jan. 5. 20:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül, ha neked így jobb, mond meg neki, legalább kiderül, milyen ember is valójában.


(első.)

2012. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ráérsz még töki :D
2012. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

hát főnök, nem tudom. Az én osztályomban is van egy olyan srác mint te, és hát a csajok is eléggé "fúj"-nak tartják, szóval irány a konditerembe vagy odahaza felülésezni és ha kitartóan csinálod a dolgot 8.-ra már nem lesz meg az a súlyfelesleged sőt jól is fogsz kinézni.

Ne érts félre nem azért mondom, hogy megsértselek, de manapság a csajok (főleg ahogy leírod a csajt, biztos nem mindegy neki, hogy kivel mutatkozik) többsége, főleg az ilyen fullos csajok, csak a stílust meg a külsőt nézik, szóval van esélyed, de nem most!

2012. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát veszett az ügy,inkább húzd meg magad,mertmég szarabb érzés lesz:S
2012. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Írj egy privit, megpróbálok segíteni :).
2012. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!