Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » úgy érzem barátnőmnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem barátnőmnek van valakije rajtam (? )

Figyelt kérdés
Elég titokzatos mostanában nem lehet vele beszélni vagy ha kérdezek valamit erről rögtön sírás a vége . Ma is egyik barátnöjével megy vásárolni csak azt nem tudom hogy mivel a csaj nem s tud róla . Valami nekem nme tiszta. És hirtelen ideges lett mert találkozni akartam vele ma mivel nem dolgozok . De hogy tudnék "bizonyítékot" szerezni hogy igazam van ?
2012. jan. 6. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg elmehetsz-e velük vásárolni, mert szeretnél egy pólót, vagy gatyát, vagy valami..
2012. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
követed és ha gyanusat látsz lekamerázod vagy lefényképezed
2012. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ez megtörtént de "ök" csajos napot akarnak tartani de később találkozunk na de akkor majd lehet rákérdezek mit vettek és utánna amásik csajt is hátha bebuknak vagy nem tudom
2012. jan. 6. 13:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Vond kérdőre hirtelen, egy ki nem számítható, "átlagos" pillanatban, amikor nem is számít semmifél kérdésre és figyeld meg az első reakcióit, azok sohasem hazudnak.


21/L

2012. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*semmiféle
2012. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezel rá konkrétan? Semmi értelme ezeknek a háttérmunkáknak.

Mondd meg, hogy úgy gondolod van valakije és higgadtan beszéljétek meg a dolgokat. Senki nem bírja elviselni, ha nyomja valami a lelkét.

2012. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

sherlock ha már nem bíztok egymásban akkor megette a fene....

It's over.

2012. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem az hogy nem bizok benne csak pár napja furcsa meg ez a vásárolgatás amiröl a másik csaj nem tud elég érdekes
2012. jan. 6. 14:00
 9/12 The Fixer válasza:
ügyvédezd meg. tegyél fel neki egy rakat kérdést zavard össze,kelt benne bűntudatot.
2012. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha lenne vkije rajtad, arról tudnál, mert biztos eléggé nyomna.
2012. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!