Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy csokor virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csokor virágot vegyek vagy egy szál rózsát a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok együtt vele kb. és most lesz a születésnapja(18 éves).
2011. dec. 27. 20:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
mindegy mert nem azt nezi hogy mit viszel hanem hogy hogyan
2011. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem mindegy:) A lenyeg hogy tolled van.A gesztus szamit es hogy a viragon keresztul megmutatod neki hogy milyen fontos neked/hogy mennyire szereted...Hajra;)
2011. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ahogy érzed...max veszel neki egy szál rózsát,mellé meg valami bonbont vagy valami jó fajta csokit..ha szereti..
2011. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát... szándék a fontos meg, hogy mosollyal add. Amúgy szülinapra szerintem csokor virág. Mikor tartja, ha nem titok? :D
2011. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A csokor túlérzelmes, a szál rózsa szerintem romantikusabb. Viszont inkább lányok tudják erre a választ. Én egy szálat vinnék és valami ajándékot.
2011. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem SÖR
2011. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy csodálatosan nagy fejü rózsát, csak úgy csupaszon, mindenféle csomagolás nélkül és egy olyan csoki, amit nem lehet minden boltban kapni.

A rózsától el fog ájulni mennyire szép, a csokiból meg érezni fogja, hogy különleges vagy neki.

Hozzá is füzheted finoman, nincs olyan Nö akinek ez ne esne jól.

2011. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem a csokor rózsa az afféle "ünnepies" dolog szóval az való szülinap/névnapra az egy szál rózsa pedig olyan "hétköznap is gondolok rád"
2011. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szülinapra én is jobban preferálnám a csokrot. Ahogy valaki írta is- a szál rózsa a mindennapokra "való", mikor csak úgy eszébe jut az embernek a párja és visz neki egy szál rózsát. A csokor pedig ünnepélyesebb alkalmakra.

Én amúgy 18 szálas rózsacsokrot (is) kaptam a barátomtól a 18. szülinapomon, bár mi akkor már 1,5 éve együtt voltunk. :)

21/L

2011. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Olyan virágot vegyél, amilyet szeret. De ne egy száat vegyél, és ne is egy marha nagy csokrot, hanem mondjuk három szál rózsát, akármit csokorba kötve.

23/l

2011. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!