Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátomnak "ne okozzak csalódást"?

Figyelt kérdés

Apróságnak fog tűnni ez a probléma, de aki benne van nyilván tudja, hogy nem az.

Önbizalomhiányos kamaszlány vagyok, de nem is kicsit. Hatodikos koromig nagyon szépnek láttam magam, a kisugárzásommal se volt bajom. Aztán hetedikben fordult a világ. MIndenki nőies, szép lett, én meg olyan "gyerekes szürke" ember lettem. Már mások se láttak szépnek, én is csúnyának éreztem magamat, egyik legjobb barátnőm is megmondta, hogy "bocsi nem vagy szép".

Gimnizáumba jöttem, és itt már hatalmasat nőtt az önbizalmam. Két hónapja barátom is van, akit nagyon szeretek, DE.

A magamról készült képeket utálom, körülbelül 3000 képből 3-4-et találtam olyannak, hogy felmerjem tenni internetre. Kint van egy képem régóta, és a barátom szeretett volna rólam újat látni. Csináltam egyet, de nem mertem neki megmutatni, ha élőben velem van bátor vagyok magahzo képest, de képen olyan szánalmasan érzem magamat, amíg nem kapok rá sok megerősítést. Megígértem neki, hogy majd mutatok egyet. Hosszú idő után ma megint kérte, mert mondtam hogy megmutatom, de nem tettem meg. Szeretné ha majd megmutatnám. Jogos a kérése mert megígértem, de képeken én olyan csúnya vagyok, vagy ha szép is olyan "szánalmas" érzésem van magamra nézve.

Lehet hogy a kategória nem jó, de a probléma összetett;hogyan tudnék magamnak megfelelni, úgy, hogy a barátomat se veszítsem el ezügyben? Most mit tegyek?


2012. jan. 6. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Plasztikai műtét!
2012. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mutasd a képet mi megmondjuk a tutit :DD
2012. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Plasztikai műtét?:D Nem szeretném:)

Bocsánat, de képet nem szeretnék feltölteni ide:)

2012. jan. 6. 14:23
 4/12 anonim ***** válasza:
a pasi bizos nem dob ki ez miatt,mondd meg neki h nem szereted a fényképeket mert,szerinted csunya vagy rajtuk..a csinálsz fényképet tegyél magadra szájfényt,pudert(mértékkel)szempillaspirált,aluról fényképezett kérek roszak mert nagynak tűnik az orrunk a fényképezőgép a szemedet fókuszálja,vágj lágy mosolyt,ne tedd ki a fogakat(kivéve ha tényleg szépek) és ha kész,akk tegyél rá kontrasztot :D
2012. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja tényleg mutass képeket
2012. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Egy kettő tényleg jól sikerül, de van amit még úgy sem mutatok meg, mert egyszerűen nem tudom:D BArátnőimnek megmerem, egyedül neki nem...:( Pedig nagyon szeret. Igazad van nem haragudhat meg csak hát megígértem, és ez nem szép...:) De majd elmondom neni, csak megérti...:)

Ja és ez nem csak tini-hiszti.:) Lelkileg sajna amúgysem vagyok toppon....

2012. jan. 6. 14:27
 7/12 omba ***** válasza:

Szóval Te magad jó vagy neki, és attól félsz, hogy a fényképedtől elriad?

Háááát... jól mondod: tini-hiszti XD

2012. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Furcsán hangzik, de valahogy így. Egy-egy megörökített fényképen nem vagyok szép.:)

Vana ki nem fotogén, én abszolút nem vagyok az. :)

Tini-hiszti IS, de sajna ez hatalmas önbizalomhiánya, pszichológushoz is jártam(nem emiatt), de rengeteg dolog alakult ki bennem amit el kell tüntetni:)

2012. jan. 6. 14:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezt ne csináld vele. Mutasd meg a képeket neki! Ha egyutt van veled akkor szeret és szépnek tart. ÉN is meg akartam nézni a barátnom képeit és nem engedte. Nagyon szarul esett. Eléggé fel tudja cseszni az embert. Nem szoltam neki, de nekem szarul esett, h nem bízik meg bennem. Szal, ha jót akarsz a kapcsolatotoknak, mutasd meg neki a képeket, ha kéri.

19F (barátnom 17)

2012. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 omba ***** válasza:

Továbbá, a fénykép az már két--emberes játék, van az alany (akit fényképeznek: és ő jó a barátjának, így, ahogy van) és van a fényképész, aki vagy jó vagy nem jó.

Szóval én már sok ember fényképét néztem, de SOHA nem fordult elő, hogy az emberről változzon meg a véleményem a fénykép hatására.

Úgy sem, hogy volt egy-két kifejezetten kínos részeg, hányós kép is. Tudtam, hogy akiről készült az kb. ilyen (is), szóval szerintem add azt a képet, mert megígérted.

2012. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!