Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonévesek! Ti változtatnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek! Ti változtatnátok, ha lehetne a tinédzserkorotokon?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a párkapcsolatokra. Többet csajoztál/pasiztál volna? Vagy elégedett vagy avval, ahogy alakult?
2012. jan. 6. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodom ezen, mert felesleges. Ha nem úgy történtek volna akkor a dolgok, ahogy, akkor most is más ember lennék...
2012. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én egyik csajjal se kezdenék ki, akivel megtettem.
2012. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Végsősoron elégedett vagyok, sosem tartottam szükségesnek a tizenéves kori csajozgatást (főleg 18 alatt), a gyerek legyen gyerek, élvezze ki a gyerekkorát, bőven ráér erre később is, ilyen fiatal korban meg úgyis csak a gond van vele. Ha jól alakul, attól még nem kell eldobni, de erőltetni felesleges.


Nem is erőltettem, és nagyon jól megvoltam, bár volt egy "távkapcsolat" ami nem jól sült el, de úgy gondolom, tanultam a hibámból. A mostani kapcsolatom meg így a jó.

2012. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, már megtaláltam volna a szerelmemet és még mindig együtt lennénk. :)
2012. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 WhiteLabel ***** válasza:

annál többet mint csajoztam, nem hiszem hogy lehet:D

Szerintem teljesen jó volt.

2012. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.Magabiztosabb lennék, meg büszkébb a sikereimre, és kevesebbet törődnék a kudarcaimmal (így visszagondolva könnyű ezt mondani)

2.Többet pasiznék, mert mostanra már tartós párkapcsolatban élek, és - ne nevezzetek gonosznak, nem csalnám meg a párom soha - néha irigylem azokat a barátnőimet, akik még mindig nyugodtan elmehetnek úgy bulizni, hogy táncolhatnak más pasikkal, kötöttségek nélkül élnek.

3. Csak egy-két kapcsolatomat nem bántam meg. Több esélyt adnék magamnak a jobb (okosabb, kedvesebb) pasiknál.


22L

2012. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!