Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret vagy hazudik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret vagy hazudik?

Figyelt kérdés
Adott egy srác akivel elég régóta ismerjük egymást.Én sokszor volt h úgy éreztem szerelmes vagyok belé és volt hogy úgy éreztem ő is.Aztán megszakadt a kapcsolat de újra találkoztunk nemrég.Beszélni akart velem és...beszélgettünk is akapcsolatunkról meg hogy mit hogy kéne mikor találkozzunk,el sem engedtük egymás kezét.Aztán másnap írtam neki h találkozhatnánk,de nem válaszolt pedig láttam h fennt van.Utána írtam neki még pár dolgot de nem válaszolt.Aztán 2 nap múlva sikerült neki de nem kért bocsánatot csak kérdezett valami átlagosat.Én meg mondtam neki hogy hagyjon békén,erre mondja ő hogy :Ok akkor nem szeretlek.Erre énmeg mondtam hogy akkor eddig se szerettél.Erre írta hogy "persze te biztos belelátsz az agyamba,de én nem erőltetek semmit na csá" ...
2012. jan. 6. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hazudik, de szeret.
2012. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
JA persze mondta folyton hogy:szeretlek és én is neki...de ő szerintem hazudott.
2012. jan. 6. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kamu..mármint a csávó, hanyagold. Ha szeretne nem tünt volna nem meg minimum bocsánatot kért volnaa.
2012. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő nem hazudott neked. Nem szeret.
2012. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De érted folyton ott sajnáltatja magát hogy ő szeret meg szerelmes belém azóta mióta találkoztunk...meg hogy én összetöröm a szívét -.- nem tudom megérteni miért kell ezt csinálni egy normális csajjal...
2012. jan. 7. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg most megérted, ebből az esetből, hogy a szavaknak párhuzamban kell lenniük a tettekkel.

Ez esetben, a fiú szerinted úgy cselekedett, mint aki valóban szeret téged? Nem hinném.

Ennyi a történet.

2012. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szélhámos, csak kihasznál. nagyon sok van ilyen.
2013. nov. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!