Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak, most lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak, most lesz a születésnapja,10 hónapja vagyunk együtt. Most 17 éves lesz, de egyszerűen már fogalmam sincs mit vegyek neki. Fiúknak nehezebb, meg sokmindent kapott már. Tudnátok nekem ötleteket adni? Komoly válaszokat, ha lehet!

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Óvszer?
2012. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy matchbox?
2012. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 üveg Whisky?
2012. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Svájci bicska, elemlámpa, valamilyen elektronikai kütyü , könyv, hát ilyenek.
2012. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
komoly válaszokat kértem... nem hiszem el,hogy már ezen az oldalon sem várhat az ember segítségre. Pedig elvégre ezért van kitalálva. Én sem viccből írtam be a kérdést!
2012. jan. 6. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos sok a barom!


A helyzet az, hogy neked kell tudnod, hogy miket szeret a barátod, így rajtad a döntés.

2012. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
S még valami, csak olyan dolgot vegyél, amit használni is fog. Ha nem használ tusfürdőt, akkor ne vegyél olyant!Csak van valamilyen hobbija, valami sportol , szóval azzal kapcsolatos legyen.
2012. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te magad süss egy tortát, olyan ízesítéssel, mázzal, krémmel amit szeret.

Nem kell nagy baromságra gondolni, csak egy születésnapi torta, amit te készítesz el neki.

2012. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vadmeggy ***** válasza:
100%

Főzz vagy süss neki valami finomat ! :)

Többet ér valami személyes ajándék, mint ha a boltban veszel valamit 2 perc alatt.

2012. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!