Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennél? Megéri belevágn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél? Megéri belevágni? (Az egyetlen gond a kor különbség. )

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és beleszerettem egy 32 éves férfibe. Az érzés kölcsönös, de mindkettőnk tudja h a kor különbséggel gondok lehetnek. Mi nagyon jól megvagyunk és rengeteg közös pont van, de tartunk a környezetem reakciójától. Nem tudom mi a jobb, ha elengedem azzal a tudattal h olyan embert veszítek el, akiről elmondhatom h "ő lehet az igazi", vagy várjunk, és talán pár év múlva még lehet akármi? várhatok megértést a családomtól? (Kérem kíméljetek meg a pedofil vádakkal és h csak szexre kellek neki... mert ez ránk nem igaz)... Köszönöm.
2012. jan. 6. 20:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%
Vágj bele most. Nem veszíthetsz semmit.. :)
2012. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
43%
Vágj bele, de tudd, hogy valószínűleg nem egy életre szól. 40/F
2012. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerű a dolog....tedd fel magadnak a kérdést: Szereted-e?

Ha igen akkor mindenképpen vágj bele, megéri!!! :)

2012. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
43%
Érdekes sztori, annyi szent.
2012. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
a korkülönbség mindenképp számottevő, ráadásul te is fogsz még változni sokat lehet pár év múlva már egyáltalán nem lesz olyan mint most
2012. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
én belemennék 20L
2012. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

Ez nagyon sok mindentől függ... pl hogy te mennyire gondolod komolyan, és hogy mik a terveid a jövőre nézve. hiszen a korodból ítélve még iskolába jársz, és lehet később egyetemre szeretnél menni, teszem azt távolabb az eddigi lakhelyetektől. és ott lehet találkozol valakivel, egy fiatalabbal, akivel hasonló az érdeklődési körötök...


Az is sokat számít hogy ő tényleg komolyan gondolja e veled, és ha igen, mennyire. hiszen ő már egy érett felnőtt, és valószinű hogy családot, esetleg gyereket szeretne, ami viszont ütközne a te terveiddel, ha vannak (pl egyetem). nem valószínű hogy sokat szeretne várni a családalapítással, annyit biztos nem, hogy te is elvégezd a sulit, hiszen addigra ő közelebb lesz a 40hez mint a 30hoz. tényleg sokmindentől függ. Viszont ha nem akar családot meg gyereket... akkor meg jó lenne ezen elgondolkozz, hogy miért nem akar. Vagy ha eddig nem akart, mi garantálja, hogy ezután már akarni fogja? Aztán lehet úgy végeznétek, hogy évekig együtt vagytok, mert ez mindkettőtöknek jó, de amikor számodra arra kerülne a sor, hogy továbblépj a kapcsolatotokban ő meghátrál. úgy éreznéd magad hogy elpocsékoltad az idődet egy olyan emberre, akire nem lehet jövőt alapozni.

ha szeretitek egymást, talán megéri harcolni azért, hogy a család is elfogadja a helyzetet. de nagyon jól gondold át, hisz ez csak akkor működhet, ha közös céljaitok vannak. (tapasztalat)

21L

2012. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek vannak terveik, de képesek vagyunk kompromisszumokra. Tudna várni ha arra kérném, akár a gyerek vállalással is.
2012. jan. 6. 20:37
 9/29 anonim ***** válasza:
13%

Persze hogy belevágnák, ha 20 évesen elakarnám cseszni az életemet a túl gyors felnőttévállással, mert ebből csak az lenne. 32 éves férfi nehogymár várjon 40 éves koráig a gyerekvállalással vagy hasonlókkal. Már csak azért is 40, mert nemhiszem hogy manapság 25 előtt sokan akarnának gyereket.

Szerintem ebbe gondolj bele. És ha most jó ötletnek is tűnik, később tuti megbánnád.

2012. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 rebeka1 ***** válasza:
14%
fu ne legyel buta en is ijen cipobe voltam en 18 voltam a fiu 30 volt es most kimondotan szegyelem h en ijen huje voltam ugy meg banantam
2012. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!