Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nappal gond nélkül elalszik...

Nappal gond nélkül elalszik egyedül 2 éves fiam, de este altatni kell- nem is kicsit. Mi lehet a különbség?

Figyelt kérdés
kis villanyt próbáltam este kapcsolni, azt hittem fél, de még rosszabb volt mint anélkül. nappal mondjuk csak sötétítővel alszik, ami nem sok vizet zavar, mit próbálhatnék még?
2010. jún. 18. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
estére biztos, hogy teljesen ki van fáradva? nem lehet, hogy itt a hiba?
2010. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza lehet ez első válaszolónak. Nálunk is ez volt míg nappal is aludt a lányom. Az esti altatásba már majd beleőszültem. Ha nagy ritkán nem aludt el, akkor nem volt semmi gond. Aztán kb. 2.5 éves korában teljesen leszokott a napközbeni alvásról, azóta esti 8-kor már alszik, minden hercehurca nélkül.
2010. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van, nappal volt mindig problémás az elalvás, este mindig kidőlt... Amióta napi 1x alszik, azóta kb. rendbejött a helyzet.
2010. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 hónaposan átállt az egy alvásra és azóta annyira kifárad estére, h elől és alszik. Ha "véletlenül" , pl. kocsiban elalszik mégegyszer nap folyamán akkor az azt jelenti, h kb. 45 perc mire este elalszik.
2010. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

már csak egyet alszik, nagyon régen, de ezt nem akarom elvenni mert megy szeptembertől bölcsibe és ott meg van alvás...

most 1 órára minimalizálom a déli alvást...

2010. jún. 23. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!