Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy lány és fiú közötti barátság?

Figyelt kérdés
mert nekem van egy fiú barátom akivel nagyon jóban vagyok de sokan úgy gondolják hogy mi járunk pedigg nem ! és engem ez zavar mit tegyek ?
2012. jan. 6. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2012. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt pár, egyik sem volt az esetem, és kétlem, hogy ők többet akartak volna.
2012. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ritka, mint a fehér holló...

Idővel ez a barátság valamelyikőtök oldaláról meg fog változni. Ha nem is most, nem hónapok múlva, akkor az évek során. Tapasztalatból mondom... Jártam én így...


18/L

2012. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. jan. 6. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
létezhet :) millio lány barátom van több mint toz éve és sosem akartunk többet :)
2012. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bizony létezik, nekem az egyik legjobb barátom csaj :)
2012. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen.de a fiú mindig többet akar.:P
2012. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
friendzoned
2012. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Olyan sablonos az a szöveg, hogy idővel majd többet akar...

Ez annyi esetben nem igazolodik be, hogy hamarabb veszel össze vele valami hülyeségen, minthogy amiatt h valaki jobban szereti a másik felet.

Rengeteg fiú barátom van / volt, és max. 3-4 volt olyan aki a szemembe mondta h többet érez... de mivel olyan nem alakulhatott ki benne ami túl mély nyomott hagyott benne, megértette és kész. Nem kell ebbe belemenni és nem sérül meg senki. Nem kell semmilyen jeleket adni arra h te is többet érzel és akkor nincs gond.

Mellesleg szerintem, az sem gond ha fiú - lány barátságból alakul ki kapcsolat, mivel akkor már eléggé ismered a szokásait és minden vele kapcsolatos dolgot.

2012. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lány és fiú között létezik barátság, nő és férfi között viszont nem. :)
2012. jan. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!