Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz még ebből valami? 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még ebből valami? 15 éves vagyok, a fiú 20. Jól elvagyunk msn-en és már meghívott egy buliba is...

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a fiú 20. Jól elvagyunk msn-en és már meghívott egy buliba is... de én még nem is voltam igazi buliban, ő meg cigizik és iszik is... pedig nagyon kedves és olyan helyre jár bulizni, ahol nem csajozni szokott, hanem barátaival megy és miattuk megy... szerintem egy 20 éves fiúnak már komolyabb elképzelései vannak/lehetnének egy kapcsolatról és még írta is, hogy nincs oda a ribikért... azon a bulin akarhat tőlem valamit? én voltam a kezdeményező, én vettem fel, de már olyanokat ír, h jófej vagyok, aranyos, örül, hogy felvettem, ő is rámszokott írni és én is azt érzem, hogy akarhat valamit, de mikor? annyi kérdésem lenne, de már én se tudom mit kérdezzek
2009. máj. 23. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én pasi vagyok és hasonló szabású vagyis 20 éves, de szerintem ez így teljesen oké. Bár egy picit fiatal vagy hozzá, de nekem is volt már 15 éves csajom :D szal ennyi. Bulizzatok egyet, de ne igyál meg ne cigizz semmiképp! Na jó inni szabad de ne okádásig :D pussz
2009. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hár sztem még nagy a korkülönbdég, ami pár év múlva már nem lesz akadály de most még az lehet. De ha úgy gondolod hogy szted ez nem akadály akkor próbáljátok meg. Viszont arra vigyázz hogyha nem voltál még ilyen bulikba akkor érhetnek meglepetések...Nálam eleve nem nyerő ha cigizik a párom és csak mértékkel igyon, ne legyen seggrészeg, mert olyankor sajnos tudnak eröszakosak lenni a pasik...
2009. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha iszol akkor lassan igyál és összességében ne sokat... így ha olyat akarna akkor, nem fog menni. :)

Nem vézses a korkülönbség, hajrá. :)

2009. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hogy találkoztatok már vagy ez lenne az elsö?
2009. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát találkoztunk, de nem beszélgettünk...
2009. máj. 23. 21:02
 6/16 anonim válasza:

Én nős vagyok,és a feleségem 5 évvel fiatalabb nálam,tehát ez a korbeli különbség egyáltalán nem vészes.

Inkább most járjon el bulizni amíg független és fiatal.Engedd had tombolja ki magát,mert ha most nem teszi akkor majd megteszi a házasság után,és az már egyáltalán nem jó.

2009. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Milyen találkozás volt az ha nem beszélgettetek? Csak álltatok egymás mellett? vagy netán csak összefutottattok?
2009. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
neeem... :) köszönés, messzebbről...
2009. máj. 23. 21:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám hogy ha ez lesz az elsö komolyabb találkozás akkor vigyázz, föleg ha iszik. Persze ez csak az én véleményem de elsö tali inkább ne buli legyen hanem mondjuk egy séta vagy mozi.
2009. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy nem tudom mit érez... :( elrontani meg nem szeretném, max. célozgatok, mert jó így, de persze jobb lenne vele úgy igazán :)
2009. máj. 23. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!