Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy lánnyal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy lánnyal ha egyszer már lekoptatott és kb 1 hónap után jönne hogy akar?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy nem akar velem összejönni mert nem szerelmes és nem akar semmit de most meg megkeresett és azt mondja hogy átgondolt mindent és meg szeretné próbálni.Mit tennétek ilyen helyzetben? Vannak olyanok akik csak szórakozásból csinálják ezt? Vagy most tényleg komolyan gondolja? Minél több véleményt kérnék,és ha lehet értelmeset.Köszi.
2012. jan. 7. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
semmiképp sem.
2012. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BlackSword ***** válasza:
Szerintem nem szórakozás, de nem is komoly... Tartalék voltál, és most elővesz, hogy ne maradjon egyedül...
2012. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha te szerelmes vagy belé,akkor ne adj neki esélyt.Hidd el nem jó úgy elkezdeni egy kapcsolatot,hogy az egyik fél többet érez a másiknál!
2012. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
el küldeném melegebb éghajlatra :D a szukát ne játszadozón az érzéseimmel
2012. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha ló nincs, szamár is jó elve érvényesül... gondolom, nem kell ecsetelnem, te melyik vagy a csaj szemében.
2012. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, h le fog cserélni az első jóképűbb pasira, akkor igen.
2012. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most egy női vélemény:


Butaság, nem tudhatjátok mi okból utasította el. Én is tettem már ilyet, pedig megőrültem érte. És miért? Mert úgy gondoltam, soha nem akar majd velem lenni, így jobb távol lenni tőle, ezért azt mondtam, ne is keressen. De mégis vissza léptem, megbántam, mert nem bírtam nélküle.


Adj neki esélyt, szerintem. Ha egy lány oda jut, hogy elküld, majd erőt vesz magán és visszavonja, ezzel hülyét csinálva magából, az nem ok nélkül történik, csak még nem biztos az érzelmeiben, vagy maga sem akarja elhinni.



23/N

2012. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Kedves előző, akkor pedig azért nem érdemes esélyt adni, mert a lány azt se tudja, hogy mit akar. Ez még kb. gimiben elmegy, de egy nő legyen már nő, és ne egy tanácstalan kislány.
2012. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

noss....


Tőlem megkapná ugyanazt amit én tőle kaptam akkor!


Aztán várnék 1 hetet, ha nagyon akar engem akkor meg fog próbálni még1x elérni. De ha meg sem szólal többször akkor csak egy próba volt részuéről.


De 2. variáció: várnék 1 hetet hagynám h szenvedjen és ha még mindig azt érzem h ő kell nekem, akkor 1 hét után megmondanám, hogy "noss próbáljuk meg"

27/F

2012. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!