Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónap szünet, de lehet ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap szünet, de lehet ő az igazi?

Figyelt kérdés

Hosszabban. 3 évet voltunk együtt. Együtt is éltünk. tavaly volt már 3 hónapos szünet, de talélkoztunk és őjra visszaköltözött. nagyon sok mindenen menttünk keresztül (baba vetélés stb..) megcsalás sosem volt.

Viszont most augusztusban elköltözött őjra, mert azt mondta nem bírja tovább. Azóta minden hétvégét együtt, mert abban maradtunk találkozunk és hátha lehet még jó, de nem úgy találkoztunk, h együtt vagyunk, mégis volt csók szex minden. Ennek ellenére is sokat veszekedtünk aminek az volt az oka, hogy én kértem döntse el mit akar tőlem, de mindig az volt a válasz, hogy nagyon szeret, de annyi minden rossz volt, hogy nem bíztos benne, hogy ez jó lehet még. Pár napja nagyon kiakadtam ezen mert eltelt 5 hónap és semmi válasz, nem döntött, mert, hogy megint ezalatt az 5 hónap alatt sok volt a vita (de leírtam miért). Most őgy döntöttünk végleg elválunk, de én nem vagyok erre képes. Ő továbbra is azt mondja nagyon szeret, de ez nem elég, h múködjön a kapcsolat. Erre én kitaláltam azt, hogy most legyen 1 hónap teljesen külön, úgy, h se sms, se email,se telefon, se találkozás. Így lesz időnk kitalálni, hogy mennyire fontos a másik. És találkozzunk febr 14-én ott ahol először randiztunk, este 7-kor. Ha mindeketten 100%-ig biztosak vagyunk akkor ott találkozunk és együtt sétálunk a közös jövőbe, de csak és kizárolag akkor legyen ott ő vagy én ha ez tényleg 100%. Koránbban pár napnál többet (2-3) sosem voltunk külön vagy őgy, hogy nem beszéltünk. Én már 2 nap után megőrülök. Szerintetek működhet????


2012. jan. 7. 00:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, de nagyon gyorsan gépeltem le.
2012. jan. 7. 00:42
 2/13 anonim ***** válasza:
nem olvasom el mert hosszú
2012. jan. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi...
2012. jan. 7. 02:47
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek túl hosszú? :)
2012. jan. 7. 16:59
 5/13 Miszter Troy válasza:
52%

Elolvastam, igen hosszú...

Nem működhet, azért van a szünet h ne tartsuk a kapcsolatot de nem bírom nélküled :(

Igaz hogy rég a szexről szól az egész és a szünetek legtöbbször azért vannak mert másik puncira vágyom, de téged is szeretlek kefélni... ott találkozunk 14-én (L) szeretlek kicsim :)

2012. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
En talatam ki ezt a szunetet mert mar nem birtam a dontes keptelenseget es igy van ideje. Soha nem nezett mas "punci" utan, soha nem csalt meg, elottem 5 evig vart a megfelelo lanyra...
2012. jan. 9. 00:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de a lényeg könnyen kihámozható: aki ilyen mondvacsinált baromságokkal lebegtet, hogy így szeret, meg úgy szeret, de nem biztos benne, hogy jó ez így.. blabla, az egész biztos nem az igazi, de szerintem ezt te is belátod.
2012. jan. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen egyszerű lenne? Mi is 3 év után állunk ott, hogy én úgy érzem, hogy szeretem, meg úgy is, hogy nem működik a kapcsolat - és nem tudom mit akarok. Ezekszerint nem akarok semmit?
2012. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a válaszolókból csak 1 olvasta végig a 13 sort :D


ideális: max 5 sor :D

2012. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as, mit érzel, lehet még belőle valami? mennyi időre van neked szükséged, és mire, hogy eldöntsd?

Bocsánat, h hosszan írtam le de így tisztább a kép... akit meg nem érdekel, nem olvassa végig

2012. jan. 12. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!