Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedés után mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés után mennyi ideig hagyjam a másikat, amíg talán lenyugszik?

Figyelt kérdés
Viszonylag banális dolgon kaptunk össze, de sajnos havonta egyszer előfordul, a barátom viszont nagyon könnyen felhúzza magát, makacs, megsértődik és rögtön szakítani akar.. Ma reggel szintén összekaptunk valamin, én elismerem, hogy túlreagáltam a dolgot, írtam is neki délelőtt de nem válaszolt azóta.. azt mondta, hogy ez volt az utolsó neki elege van, én viszont nagyon szeretem, nem akarom, hogy emiatt elveszítsem..szerintetek mennyi az ideális idő, ami után érdemes lenne írnom? 2 éve vagyunk együtt, én 21 vagyok (L), ő 32..
2012. jan. 7. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te már megtetted a kezdő lépést a békülés felé, jelesül hogy írtál neki, amiben bocsánatot kértél, akkor többet te már ne tegyél. Hagyd rá, majd lenyugszik. Max pár nap.
2012. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te még szinte gyerek vagy,ő már felnőtt. Nem viselik el tartósan a hisztit. Ha valóban "+elege" van,akkor nem tudsz tenni semmit.
2012. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 32 évesen ilyen akkor, ne haragudj de szerintem nem érdemes rá várni. Gyerekes, infantilis viselkedés idővel még rosszabb lesz.
2012. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd lenyugodni és vard meg, hogy a pasi keressen!
2012. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen tudom, hogy makacs és gyerekes de nagyon szeretem..és beleőrülök ebbe, hogy még csak válaszra sem méltat..

eleve kivagyok, mert vizsgaidőszak van, és most ezzel már végleg a padlón vagyok

2012. jan. 7. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!