Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki unatkozik, és olvasgatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki unatkozik, és olvasgatni akar, annak itt egy link, érdekes. Hölgyek, van vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jan. 7. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
jaa,sztem igaz :D bár én inkább a jó fiúkákat szeretem :P
2012. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bánom hogy jófiú vagyok, ezért sem lesz sose csajom.
2012. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 *Tündérke* ***** válasza:
Ez szerintem is igaz... na jó nem kell általánosítani, kinek milyen az ízlése, de általában így van. Minden lány úgy gondolja amikor megtetszik neki egy "rosszfiú", hogy majd ő megváltoztatja, majd ő szerelmessé teszi...
2012. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A véleményem, az arany középút! :)
2012. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy csak rossz, meg csak jó. A mesékben van talán, de egy ember, azért ennél összetettebb lény.
2012. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat, jöhetnek még. Elcsépelt, és unalmas már a téma, de ez tényleg érdekes. Én is jófiú vagyok, de nekem tuti, hogy lesz csajom, mert elkezdtem gyúrni, meg vettem egy-két olyan inget, hogy a tükör már szerelmes belém.
2012. jan. 7. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak jó és rossz fiúk léteznek :D Nekem a rosszalkodó jófiúk az ideáljaim ;)
2012. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja mert csak akkor lehet valakinek barátnője, ha gyúr az illető? Elég nevetséges elképzelés. Azt meg nem hiszem el, hogy te csak jó vagy, ilyen nem létezik, ha csak nem te vagy Jézus...
2012. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!