Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ez gyávaság a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez gyávaság a pasi részéről? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sétáltok késő este a barátoddal a parkban, pár kóborkutya egymást kergeti és ugatnak egymásra. Mikor szembe jönnek veletek a pasi azt mondja, inkább forduljatok vissza, nehogy bajotok legyen, megtámadjanak a kutyák.
2012. jan. 7. 17:58
 1/8 Utcakultúra ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem irigylem a "pasid". Elvárnád, hogy tépesse szét magát pár kutyával ?
2012. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fibbrizzo ***** válasza:
tudod ez épp olyan mint pl várunk mi is a vasutállomáson és ótt minket is figyeltek folyton a cigányok .de én nem szoltam vissza bár nekikmentem volna ha ö nincs velem .egy hiába vagyok erösebb és szivesen nekimennék bárkinek de inkább a barátnöm testi épségét védem mint hogy magammal foglalkozzam .
2012. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem... én is félek a kóbor (és mint ilyen, nem kizárhatóan veszett) kutyáktól, és a kígyóktól, valamint egyéb csúszómászóktól is.

Ugyanakkor Chuck Norris benyalhat tövig. :D

2012. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne gyávaság? Mert nem akarja, hogy az a pár kutya összemarja mindkettőtöket? Ez inkább óvatosság, felelősségteljes viselkedés.
2012. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert mit kéne tennie? Tarzan üvöltéssel a kutyák felé vetni magát és miközben kettő harapja az alkarját a földön vergődve kiáltani, hogy FUSS MAJD ÉN FELTARTÓZTATOM ŐKET! VELEM NE TÖRŐDJ! MENEKÜLJ! nem tudom mi lenne ennél ésszerűbb magatartás :D
2012. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BlackSword ***** válasza:
Én is félek a kóbor kutyáktól, de ragadozó állat elől feltűnően ne menekülj, mert az csak támadásra ingerli...
2012. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez volt a legjobb dontés, amit hozhatott a pasi.
2012. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!