Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatlan fiú+ tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan fiú+ tapasztalatlan lány?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, akiről úgy tudom hogy elég tapasztalatlan. Én is az vagyok, soha nem volt még barátom. Inkább felejtsem el és ne is próbálkozzak küzdeni érte? Félek, hogy még ha sikerülne is hogy viszonozza az érzéseimet, akkor sem működne köztünk semmi, mert egyikünk se tud valami sokat a párkapcsolatokról. Talán ő picit többet, nem kérdeztem, csak mástól tudok néhány dolgot, mert titkolom h tetszik nekem.

Nem tudom, milyen az h járni valakivel, pedig 19 vagyok már. Ez a kérdés inkább feltételes, mert nem valószínű hogy járna velem, de HA mégis megtörténne, kíváncsi vagyok, egyáltalán működhetne-e.


2012. jan. 7. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Ugyanolyan mint a barátság, mindent meg lehet beszélni.
2012. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, attól, hogy tapasztalatlanok vagytok nem kell ráhagyni.. :)

Szerintem érdemes megpróbálnod! ;) (mi is elég tapasztalatlanok voltunk barátnőmmel kapcsolat terén meg máshogy is x) és már 1 éve együtt vagyunk békességben)

2012. jan. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer el kell kezdeni valahol..!:) Majd ösztönös lesz minden.:D Ne félj,próbáld meg,legalább ennyit tegyél meg..

Sok sikert!:D

2012. jan. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy működhetne.
2012. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Kicsit jobb kedvre derítettek, még akkor is, ha egyelőre csak álmodozok róla, mert nem nagyon hiszem, hogy lehet köztünk bármi is. Barátok vagyunk már majdnem egy éve, és úgy gondolom hogy ha eddig nem vett észre mint lányt, talán ezután sem fog. Csak az ad még reményt, hogy nekem is csak nem rég óta tetszik, nem az első pillanattól fogva. Köszi még1szer^^
2012. jan. 7. 23:37
 6/14 d.pocok válasza:

Szerintem nem veszíthetsz vele semmit, ha megpróbálkoztok. Persze fontos, hogy nem neked kéne kezdeményezni és rámenősnek lenni. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem utalhatsz rá, hogy tetszik neked. De vigyázz, hogy ne érezze nyomulásnak. Ha elkezded érdekelni, akkor biztosan mondd vagy tesz valamit.


Ne legyél ilyen negatív, nem tudhatod, hogy hogyan sül el a dolog, ha még el sem kezdődött. Mindenki tapasztalatlanul kezdi, emiatt nem kéne aggódnod. Egyébként mennyire ismered a fiút? Barátok vagytok?


Az első barátommal majdnem 4 évig voltunk együtt (15 éves voltam, mikor összejöttünk). Mi is tapasztalatlanok voltunk, de nem ez a lényeg. Hanem hogy mennyire érzitek jól magatokat egymással és milyen közös dolgaitok vannak. Illetve még sok mást is sorolhatnék, amik alapvető dolgok minden kapcsolatban - nem csak pároknál, de azokra szerintem te is rájöhetsz magadtól.


Azért remélem, nagyjából érthető voltam. =D Max ha nem, még kérdezel, vagy mások is válaszolnak.

2012. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 d.pocok válasza:
Ja barátok vagytok, oké =) Nem láttam az előző válaszokat
2012. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy barátok vagytok, még összejöhettek. Lehet, hogy ő úgy gondolja, hogy nem kellene neked. Főleg, ha tapasztalatlan.

Engem is sokkolt, amikor átöleltem egy nőt és nem küldött el a francba. Azt hittem, hogy sokkal bonyolultabb és összetettebb folyamat. Aztán kiderült, hogy nem.

2012. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia, először is: ne add fel! :)


Én is úgy jöttem össze a barátommal, hogy előtte több mint fél évig csak barátkoztunk, meg msn-en beszélgettünk. Akárhányszor személyes találkozóra került sor, én mindig reménykedtem, hogy talán most... És egyszer, amikor kezdtem már feladni a reményt, megcsókolt egy beszélgetés közben... :) Másfél éve együtt vagyunk.


20 éves voltam, és nekem is ő az első barátom, én se nagyon tudtam, mi az, hogy "járni valakivel". De ebbe nagyon hamar bele lehet "tanulni", ha meg már barátok vagytok, akkor még jobb! Csak add önmagad, mint eddig.


Esetleg viselj kicsit nőisebb, szebb ruhákat ha vele vagy, vagy ici-pici utalásokat is tehetsz (akár poénkodva is!) arra, hogy te többet szeretnél. Lehet, hogy ő is, csak tapasztalatlansága miatt nem mer kezdeményezni.


Szerintem simán van esély, az meg egyáltalán nem jelent akadályt hogy tapasztalatlanok vagytok... Egyszer el kell kezdeni, és így legalább együtt fedezhettek fel mindent, egymást, magatokat, nem fogjátok elsietni...

2012. jan. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem értelek. Minden lány érett, tapasztalt FÉRFIT keres. Aki meghódítja, leveszi a lábáról... NekeD meg egy ilyen nyüzüge is jó lenne? Amilyen szerencsétlen lehet, még el is venne és soha nem tudnád meg milyen egy IGAZI FÉRFI!
2012. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!