Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem az igazit a lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem az igazit a lelki társat, a tökéletes nőt számomra, és ő is így érez felém! De egy bökkenő van 160 kilométer áll közénk, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
teljesen véletlenül akadtunk össze, 1. levelemet úgy is írtam hogy a távolság miatt nem alakulhat semmi, aztán olyan dolgokról beszéltünk és annyi közös van bennünk hogy leírni se tudnám, de arra jutottunk nem lehet több barátságnál. én 23f ő 17n (nem a korkülönbség érdekel) hanem hogy mit lépjek? tanácsok? volt-e már valaki hasonló helyzetben.
2012. jan. 8. 00:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Ülj fel egy vonatra, és menj oda...? Áh, hülyeség, a végén még jól éreznétek magatokat.
2012. jan. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Költözzetek egybe..
2012. jan. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
már nézem is a google úttervezőt :D
2012. jan. 8. 00:46
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha még nem találkoztatok,akkor sajnos a levelezgetés meg a telefonálás,webcamorázás semmit sem ér...
2012. jan. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
# 4 ! igazad van :D
2012. jan. 8. 00:49
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

A párom és köztem is nagy távolság van (200 km), és alig 3-4 héttel azelőtt jöttünk össze, hogy eljöttem volna egyetemre, mégis bírjuk már másfél éve :)


Mondok jobbat is: egyik barátnőm a neten ismert meg egy srácot, pár hét levelezgetés után találkoztak, és azóta is boldogok együtt, annak ellenére, hogy az egyik Pécsett, a másik Budapesten tanul, és hát nem túl gyakran látják egymást...



Szóval kitartás és sok-sok kommunikáció! Ha tényleg annyira összeilletek, ne hagyjátok veszni egymást!

Sok sikert kívánok :)

2012. jan. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
sorry bro nem fog működni
2012. jan. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én írországba is kijárnék ha Evanna Lynch lenne a nőm :D
2012. jan. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én is így vagyok csak köztünk 320Km van:(

de ugy is elmegyek hozzá:)

2012. jan. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugyan ebbe vagyok én is. Az én tapasztalatom hogy ha az első 2-3 találkozási próbálkozás nem jön össze akkor még melegébe hagyd ott még akkor is ha esetleg szeretitek egymást..mert később csak rosszabb lesz (tapasztalat).
2012. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!