Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt a barátja révén, a srác az egyik legjobb barátom, a csajba pedig közben beleszerettem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen elmondtam a csajnak h mit érzek. Aránylag jól fogadta, mondta h ő ennek ellenére szeretné folytatni a barátságunkat. A srác nem tudja h szeretem a bnőjét. A csaj pedig mondta h ha nem lenne pasija akk még esélyem is lenne. A kérdésem az h én nemtudok úgy nézni a csajra h csak barátok, nemtom kivárni h szakítsanak mert beleőrülök, és nem tudok járni a csajjal a srác miatt. Mit csináljak? Mellékesen én 17 vagyok csaj 15 srác 15.
2012. jan. 7. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne legyél akkora f@szparaszt, h közéjük állsz..
2012. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Utcakultúra ***** válasza:
27%
Szilvásbuktát.
2012. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Erekció: kösz a válaszodat. Nem is tudnék közéjük állni, ahhoz nagyobb pofa kellene xD
2012. jan. 7. 19:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szépen állj félre, amíg konfliktusmentesen teheted.
2012. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress másik csajt, és szerintem kerüld őket egy ideig.
2012. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj h konfliktusmentesen nem tehetem, mert ha nem vagyok ott ahol találkozunk reggelente akk megy a sértődés...
2012. jan. 7. 20:07
 7/10 A kérdező kommentje:
ugyanis a csajon, pasiján kívül még jópáran ottvagyunk. Csaj még megértené, de a többieknek h mondjam h nem mek velük?
2012. jan. 7. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Megvárod míg szétmennek aztán lecsapsz. Ez egyesegyedül ebben a formában nem köcsögség. A másik meg hogy ha most lekúrod a nőt hogy van palija és esetleg megszerzed,akkor gondolj arra hogy a csajnak tök mind1 van-e palija akkor is b@szható. Értesz-e?
2012. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értelek, de a csaj sem járna velem, meg én sem a csajjal amíg ez a szitu... De sztm akk az lesz h nem velük mek, meg nemírokrá meg semmi, ha keres akk csakmint haver viselkedek /mégha megjátszás akkoris/ aztán ha majd vmikor szakítanak akk megpróbálom megint. Köszi h válaszoltatok!
2012. jan. 7. 20:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Mik a fejlemények azóta? Akadt új barinőd?
2016. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!