Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan emberek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan emberek, akik kiírják magukról, hogy kapcsolatban vannak, közben meg nincsenek?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért írják ki, ha nem igaz?
2012. jan. 8. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
azért hogy ne zaklassák őket
2012. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak. Azért mer idióták, és ez meg "menő".
2012. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Féltékennyé tevés céljából, vagy csak h felfigyeljen rá a nagyérdemű.
2012. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Féltékenységből, irigységkeltésből, vagy hogy lerázzák a nyomulókat
2012. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze. Meg egy bizonyos kor után már ciki egyedül lenni. Nekem is van vénlány ismerősöm, aztán kiírta a Facebookon, hogy férjezett.
2012. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

megtévesztésből!

vagy mert nem akarnak kapcsolatot és azért.

2012. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen sztem, de több okból is lehet. Ha csaj akkor vagy túl sokan zaklatják, vagy ez egy "szűrő" akar lenni, hogy csak tökös pasik próbálkozzanak akik nem félnek az esetleges baráttól, vagy mert cikinek érzik hogy egyedülállóak. Ha pasi akkor valszeg azért írja ki kamuba hogy többre becsüljék, egyébként esélytelen a csajoknál. Vagy egy másik lehetőség az ha egy kamubarátnővel akar féltékennyé tenni egy csajt.
2012. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyszer én is eljátszottam ezt. talán féltékennyé akartam tenni egy lányt... persze sok értelme nem volt! de inkább semmi!
2012. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt, hogy én is kiírtam, de csak mert egy nálam 2 évvel fiatalabb srác, iszonyatosan rám volt "szállva", zaklatott.

Így utólag visszagondolva elég nagy hülyeség volt a részemről, de végülis bevált..20l

2012. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én egyszerűen elrejtem a családi állapotomat :D
2012. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!