Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muri Enikőnek miért tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muri Enikőnek miért tetszik VV Attila?

Figyelt kérdés
Egy ilyen jó csajnak hogy tetszhet egy ilyen ember? Vagy Attila jó pasinak számít?
2012. jan. 8. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
hagy ne mutassak már most több ismerőst, aki jó csaj létére, nem éppen egy Adonisz pasival van...
2012. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik neki, elmondta Seherezádénak. És igen, Attila jó pasinak számít.
2012. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

piár gépezet...csak megjátsszák!!!

anno mint az a krákogó hangú azzal a napraforgóval.

2012. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tetszik neki...
2012. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
szilvás buktát mert azt szeretem:DDXD
2012. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért, hogy legyen mit kérdezned.
2012. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sztem nem tettszik neki...és nekem se tettszik. főleg a viselkedése mások felé...
2012. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attila jó pasi, de ettől függetlenül szerintem nem tetszik neki annyira. Csak húzzák egymást.

Enikő sem tetszik mindenkinek. A jó csaj meg relatív fogalom.

2012. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én lány vagyok. Ha egy pasinak tetszem, akkor annak nagyon örülök, függetlenül attól, hogy jó pasi-e. Enikőnek egyszerűen tetszik, hogy valaki szereti, érdeklődik iránta. Ez még nem jelenti azt, hogy tetszik is neki.
2012. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!