Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszik VV...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszik VV Attila? Szerintetek jól néz ki?

Figyelt kérdés
Nem tudom róla eldönteni, hogy melyik kategóriába tartozik, nem mondanám, hogy ronda, de azt se, hogy helyes, bár néha egész jól néz ki. A másik pedig az, hogy a feje elég nagy, a formája is olyan körte, ez amúgy mennyire zavar titeket?
2011. dec. 10. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Teste jó,feje már nem annyira,a személyisége ,pedig egy hányadék...21L
2011. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az meg ki?
2011. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

most kapcsold be az rtl clubot

most megy a VV

2011. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Átlagos pasi, egy ilyet a lányok nem hatanak el a külseje miatt mert nem ronda, de ha egy ilyen személyiségű srácot megismernek, akkor elmegy a kedvük az ilyen pasitól. Mert bunk@, arrogáns, nagyképű, kíméletlen a nőkkel.
2011. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs tv-m.
2011. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
csak tudnám, hogy Kinga mit lát benne???
2011. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hmm, nem nevezném kifejezetten jó pasinak...de az tény, h vannak olyan mozdulatai, arckifejezései, pillantásai, amik kifejezetten érdekesek, sőt azt mondanám, vonzóak. nagyon szívesen beszélgetnék vele egy sort, h megtudjam, milyen valójában.
2011. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

akkor pöcögtesd be, hogy VV5 attila.

meglátod ki jön...

2011. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja még annyi, h a helyes pasi és a sármos pasi nem ugyanaz. tehát tessék továbbgondolni...
2011. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A feje kicsit fura, de a teste jó, és egész értelmes megnyilvánulásai is vannak, a személyisége már kevésbé vonzó, de összességében én is úgy vagyok vele, mint a kérdező, hogy nem tudom eldönteni. Én azt mondanám, hogy ismerkednék vele egy kicsit, pár beszélgetés és akkor tudnék dönteni, de így tv-n keresztül sztem nem lehet.
2011. dec. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!