Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik mit éreznek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mit éreznek ilyen egyszeri összegabalyodások után?

Figyelt kérdés

Ezer éve voltam már szingli, de arra emlékszem, hogy ha valakivel kavartam buliban, akkor utána sosem keresett, én meg mindig ezen kattogtam, hogy keressem én vagy ne. Tegnap este belekeveredtem egy kínos szituba, egy távoli, de nagyon kedves ismerősömmel, kicsit túl pálinkáztunk a célon, és volt egy kis csókolózás, ami két okból is igen kínos. Az egyik, hogy nem vagyok szingli, a másik meg, hogy szeretnék vele máskor is együtt bulizni normálisan - meg megtartani ez a barátság félét.


Egész nap azon kattogok, hogy írjak neki egy üzit, hogy kössz hogy időben lelépett és tekintsük ezt meg nem történtnek, vagy mivel férfiből van, ő alapból nem tulajdoníthat ennek jelentősséget és jobb ha nem bolygatom a kérdést?


2012. jan. 8. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tulajdonít neki jelentőséget. Te pedig ne nyaggasd, szégyelld magad inkább és sunnyogj el mellette csöndben, ha meglátod az utcán. (és a barátod előtt is sunnyogj)
2012. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdésed ékes bizonyítéka annak, miért nem bízok a nőkben. :(


Amúgy csatlakozom az elsőhöz, hagyd. Annyival azért kiegészíteném, h ha érzel valamit a pasid iránt, akkor elmondod neki mi volt. Ha meg kidob, meg is érdemled!


29/F

2012. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne ítélj, hogy ne ítéltess. Szakítófélben vagyunk, ki voltam készülve, három nap nem otthon alvás és bömbölés után elmentem kicsit kiereszteni a gőzt és ez lett belőle. Szégyenlem is magam emiatt, de rá se néztem senki másra, míg rendben volt a kapcsolatunk, szóval nem hiszem, hogy általánosítani kéne a nőkkel kapcsolatban. Soha senkit nem csaltam meg, ha pedig mégis, rögtön kiléptem - most is ki fogok.
2012. jan. 8. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szakítófélben vagy, akkor várd meg a végét. Gerinctelen dolog ez így is és úgy is.

Én is voltam már padlón, engem is csaltak már meg, mégis azt mondom, hogy soha, de soha nem tennék ilyet senkivel. Ha vége van a kapcsolatnak, akkor akár rögtön másnap 3 pasival is ágyba bújhatsz egyszerre. Addig viszont minden testiség tabu.


24/n

2012. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom, ezért mondom, hogy kínos és szégyenlem magam...
2012. jan. 8. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, a pasi negyedannyit nem kattog ezen mint te. ő úgy van vele, hogy bebaszott egy picit aztán elvolt valami kis sunával és punktum, téma lezárva. Fölösleges kombinálnod, főleg megkeresned, ő már szerintem rég túllépett ezen.
2012. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!