Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent tulajdonképpen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent tulajdonképpen a fellángolás? Mennyi ideig tart? És mit érez az ember miután elmúlik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt mindenki máshogy élheti meg. én pl úgy jellemezném, mint egy furcsa, kellemes érzés, azt sugallja, hogy minnél többet legyél együtt a pároddal, nem csak szexuális, hanem minden téren. meddig tart...? változó. minnél tovább, annál jobb
2012. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem többször is volt már fellángolásom. Volt, ami csak pár napig, és volt ami kb 2 évig tartott. Pár éve volt egy fellángolásom a legjobb fiúbarátom iránt, és ahogy később megtudtam: ő neki is volt irántam, de nem jöttünk össze, mert sokat jelentett a barátságunk, és nem akartuk elrontani. Kb fél-1 éven keresztül éreztük ezt, majdnem minden nap találkoztunk... Azóta egy ideje már nem is beszélünk, megromlott valamiért a kapcsolatunk, és így fokozatosan felejtettem el: már nem érzek iránta semmit, és szerintem ő sem irántam. Tehát a fellángolás csak egy "rövidebb" ideig tartó érzelem, amit bárki iránt érezhet, akár olyan iránt is, akit nem ismer különösebbképpen. Hogy mennyi ideig tart, azt nem lehet meghatározni szerintem, sok mindentől függhet. Mikor elmúlik, mit érzel? Igazából ez leírhatatlan, mivel fokozatosan múlik el, ezért észre sem veszed egy darabig, hogy máshogy érzel. Én az eddigi fellángolásaim nagy részét hülyeségnek tartom, nem is értem, hogy érezhettem pár ember iránt úgy, ahogy... Viszont van olyan is, aki ha újra felbukkan, akkor egy darabig rajta rágódom, és vissza jönnek bennem az érzések, de egy idő után elmúlik.
2012. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a 2 évig tartó fellángolás az nem inkább szerelem? meg az 1 évig tartó is
2012. jan. 9. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!