Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mivan? Nem értem

Figyelt kérdés
vAn 1 csaj folyton szemezget velem suliba meg ilyesmi! De beszélgetni soha sem jön oda hozzám! :/ pedig mindenn nap azt várom! Félek meg mondani neki hogy belezugtam! Mit tegyek? Meghalnék ha összejöne vki-vel! De soha nem leszek képes a szemébe mondani-hogy szeretem!
2012. jan. 9. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem megy oda ,nem a csaj dolga kezdeményezni.
2012. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te menj oda és, beszélgess vele, utána alakul a többi ha tényleg be jössz neki.
2012. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Te lennél a férfi vagy mi a szösz.
2012. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan meghalhatsz
2012. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyira csak nem kellhez neked, ha még ennyit se vagy képes megtenni, hogy odamenj. Tőle akkor milyen alapon várod el? -.-

Te vagy a férfi, viselkedj is úgy, legalább menj oda hozzá beszélgetni, még ha nem is hívod el egyből valahová, és ne mondd, hogy nem tudsz mivel odaállítani, egy suliba jártok, számtalan közös téma akad szerintem.

2012. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!