Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek, ha érzitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek, ha érzitek, hogy épp kiakadni készültök a párotok miatt? A 10-ig számolás nálam sajnos nem válik be.25/L.

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot, a nehéz napokon az segít.
2012. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én szedem a magnéziumot, de nem érzem pozitív hatását. Ha leteszem, akkor meg ráng a szemem...

Mi olyankor nem beszélünk pár óráig, hogy lenyugodjunk mindketten. Nem élünk együtt, így könnyű ennyi ideig "elkerülni" egymást. Én hirtelen haragú vagyok, olyankor nagyon, de pár óra után elszáll minden mérgem.

2012. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 pqpqpq ***** válasza:
Mozartot hallgatok
2012. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, dettó ugyanez a helyzet nálam is, csak mi együtt élünk és megőrül tőle, ha nem szólok hozzá. Attól meg én őrülök meg, hogy ilyenkor nem hagy békén.
2012. jan. 9. 12:42
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a válaszom viccnek tűnik, de komoly:

Én szólok neki, hogy állítsa le magát, mert idegesít. Erre általában vagy elhallgat, vagy bepöccen, hogy, ő nem idegesítő.

Ha folytatja, meglököm a fejét. Ő visszalök.

Nekiállunk bunyózni, röhögünk, és el van felejtve.


Kb ennyi. :D

20L

2012. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ritkán hallgatok, nem szeretek, veszekedni, orditani. De olyankor nagyon ironikus vagyok vele, ki mondom magamból. és az ironiát át lehet vinni poénba is igy nem olyan hosszu !

22 N

2012. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
bézbózütő. hatásos.
2012. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálam komplexebb dologról volt szó...

Én hülye (ezt kell mondjam magamra) több mint 1 éven keresztül tűrtem a baromságait. Tönkre mentem mellette, mert bármit tett elviseltem, mert imádtam.

Nagyon idegesített a viselkedése, minden amit tett...mert egy BUTA emberről van szó. Én is próbáltam a 10-ig számolás módszerét, de akár 100-ig is számolgathattam volna nem használt. Aztán teltek a hónapok és nem bírtam már sokáig, betelt a pohár. Vele nem lehetett semmit megbeszélni.


Neked azt javaslom, hogy beszéljétek meg a dolgokat, tisztázzatok mindent. Közöld vele, hogy mit szeretnél, min változtasson...ha igazán szeret, akkor képes rá.


Nem kötelező minden lánynak úgy járni mint nekem...

SOK SIKERT NEKTEK :)

2012. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezen a "változik érted, ha szeret" dolgon sokat gondolkodtam már, mert a másik oldalról meg ismerjük azt a bölcsességet, hogy ha valakit igazán szeretsz, akkor úgy fogadod el, ahogy van.. És én nagyon igyekszem elfogadni, ezért próbálok nem pörögni dolgokon, hanem úgy felfogni, hogy ő ilyen, őt választottam, minden dolgával együtt kell szeretnem. Ez az, ami nem könnyű. :)
2012. jan. 9. 13:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát tudom, hogy nem könnyű..nehéz dolgok ezek.

De kitartónak kell lenni mindig :) És akkor minden rendben lesz.

2012. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!