Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk ha szakitani akartok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ha szakitani akartok de ok nélkül csak úgy mit kéne mondania a lánynak ahoz hogy ne szakitsatok?

Figyelt kérdés
a barátom szerintem hanyagol és lehet szakitani akar, mit mondjak vagy csináljak hogy ne szakitson, hogyan adjam a szerelmemet, hoyg mutassan meg hogy meg<örülök érte és igy ne szakitson. aztmondja hogy szeret nagyon de hanyagol.. hogy hivhatnám magamra a figyelmét hogy szükségem van a szerelmére?
2012. jan. 9. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy ok nélkül történik valami. Mindennek van oka.
2012. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
khm..tudod mivel lehet megfogni a pasikat. bár szerintem nem érdemes vele foglalkoznod.
2012. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nálunk a szex is megvan rendesen..ugy ahogy ö szereti.. szinte a szolgája vagyok az ágyban.. nagyon élvezzük.. most ne az okokrol beszéljünk hanem mit tudnék neki mondani, vagy hogy viselkedjek vele? hagyjam és hát ha hiányzom neki vagy ragaszkodoan keressem öt igy látja hogy tényleg szeretem?
2012. jan. 9. 13:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem csak érzi h túlzottan szereted és MINDNENT megadnál érte és pont emiatt elkényelmesedik és nem kellesz neki... az ember sokkal jobban értékeli amiért megküzdött... persze nem kell túlzásokba esni de gondolom érted.
2012. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ja de mi legyen akkor ne is keressem?
2012. jan. 9. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Mond neki, h terhes vagy. :D
2012. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"ja de mi legyen akkor ne is keressem?"


Nem, dehogy! Már a kezdettől fogva úgy kellett volna hozzáállni... már nem szerelmes beléd ha nem keresed ő se fog ennyi... ennek már lőttek!

2012. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne keresd egy jó darabig. ha ő keres téged telefonon mondjuk,akkor se foglalkozz vele nagyon. pár szót mondj neki és,hogy dolgod van majd keresed. de ne keresd értelemszerűen. ez mindig bejön.
2012. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem keresem. most irt nekem.. kérdezte h vagyok meg ilyenek. ha nem keresem mindig ir, ha meg hicsit hüvösebb vagyok azt mondja hogy nincs kedvem hozzá, látszik jobb ha szia.. nehéz
2012. jan. 9. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!