Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon k*cs*gség lenne Szilves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon k*cs*gség lenne Szilveszter előtt pár nappal szakítani a barátommal?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunkról nem akarok túl sokat írni, elég bonyolult, a lényeg hogy én hónapok óta nem érzem jól magam vele, ezt jeleztem is neki, mégsem történik semmi. Nincs élete, csak játszik a gépén és alszik, ez váltakozik. Sokat vívódtam, de pár napja végleg elhatároztam hogy ennek vége. Karácsony előtt nem lennék képes megmondani neki, de néha úgy érzem Szilveszter előtt se lenne szívem hozzá, néha meg úgy, hogy pontosan arra lesz szükségem hogy jól kibulizzam magam, de vele úgysem nem tudnék. Mit gondoltok? Megvárnátok az újévet?

Hogy okoznék neki kevesebb fájdalmat?

23L


2011. dec. 22. 20:03
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
-nem..
2011. dec. 22. 20:04
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon rossz akkor szilveszter előtt szakítanék vele
2011. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Attól, hogy egy naptári naphoz kötöd, még nem lesz a fájdalom kevesebb. A helyedben a karácsonyt sem várnám meg.
2011. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyire dátumhoz kötjük, azt mondom szakíts vele szilveszter előtt, és jobb "tiszta lappal kezdeni" az új évet. Így is, úgy is rossz lesz neki. De szerintem egy rossz kapcsolatot, amiben nem érzed jól magad felesleges húzni. 20l
2011. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
még szilveszter előtt dobd ki így ő is eltud menni a haverjaival piálni, bulizni, és csajozni, és akkor mindenki happy kivéve ha te vagy az Réka :D
2011. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Koldus ***** válasza:
100%
Dobjad a csába, legfeljebb szilveszterkor újra végigjátssza az új Call of duty-t xD
2011. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Koldus ***** válasza:
100%

Kovacsolas:

"Nincs élete, csak játszik a gépén és alszik, ez váltakozik" - Sztem túl sok barátja nincs, lehet piálni sem szokott.

2011. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan, minél előbb.
2011. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Így van. Soha nem iszik, és az sem tetszene neki ha én innék egy korty pezsgőt. De haverja sincs túl sok, ezért is sajnálnám :/
2011. dec. 22. 20:28
 10/21 anonim ***** válasza:
szeretik a nők túldramatizálni az ilyet :)valahogy ezt a csajt is felszedte, és gondolom, nem egy közös lanpartyn :D bár kitudja, lehet csak kiégett a csaj a CS:S ből...:D
2011. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!