Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ez a bankszámlá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ez a bankszámlás ötlet?

Figyelt kérdés

Bárútnőmmel kitaláltuk hogy nyitunk 1 számlát ahova havonta berakunk havi pár ezer forintot mind 2 hogy később legyen egy kis pénzünk amiből eltudunk indulni még ha csak pár száz ezer jön össze.

De most páran mondták hogy mekkora hülye vagyok mert felesleges az egész. Mert ha véletlen szakítunk akkor meg feleslegesen pakoltunk félre úgy is fiatalok vagyunk 21 és19 évesek és egyszeresem biztos hogy hosszú lesz a kapcsolatunk.

Most ez akkora baj hogy előre gondolkozunk és tervezünk ?


2012. jan. 9. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nem baj, de kéne egy papírt írni, hogy ha vége, akkor hogyan osszátok el...
2012. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 cze válasza:
jó ötlet
2012. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hipertroll ***** válasza:
azt a lóvét már lehet nem látod többé viszont.
2012. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
úgy csináljuk hogy ő is én is berakunk havi mondjuk 5 ezret és ha véletlen szakítunk akkor fele fele és ennyi de mivel az eljegyzés dátumán gondolkozunk nem hiszem hogy szakítanánk bár kitudja :)
2012. jan. 9. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Hülyeségnek tartom mivel még fiatalok vagytok ehhez.

Nah meg minek gyűjtögetni ha egyszer hirtelen jön a szakítás utána még babrásabb lesz majd a lóvét elosztani hogy ki mennyit rakott be.

Előre tervezni ugyancsak hülyeség mert az a párkapcsolatok végét szokta jelenteni (tapasztalat).

2012. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ismerősök nyilván nem rosszindulatból mondták, amit mondtak. Ennyi idősen még túl fiatalok vagytok egy ilyesmihez. még sok házasságban sem működik a dolog. Ha pedig egyszer vége lesz a dolognak - mert vége lesz - akkor jön a veszekedés, hogy ki tett be többet és miért kéne fele-fele arányban osztozni. Vagy ha mondjuk hirtelen nincs nálad pénz és kell valamire, így a számláról leveszel pár ezret, abból is lehet vita, hogy biztos egy másik nőre költöd.
2012. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha pedig egyszer vége lesz a dolognak - mert vége lesz


azért látom van pár látnok ezen az oldalon xD

jo én se azt mondom hogy tuti örökre együtt leszünk de hát alapozni szerintem csak lehet

2012. jan. 10. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!