Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az egyetemen, akivel jóban vagyok. Találkozgatunk (találkozgattunk), de van pasija, így én egyenlőre nem nyomultam rá, pusztán jókat beszélgettünk sétáltunk. Persze, tökjó lenne, ha összejönnénk, mert nagyon szép, és intelligens lány, de én viszont nem tartom magam ekkora genyónak, hogy lenyúljam valaki nőjét, háta mögött. (főleg nem az ünnepek alatt.) Készültem neki ajándékkal karácsonyra, pusztán figyelmességből, és mondta, hogy megbeszéljük,mikor találkozunk a héten... 1 hete. Azóta nem ír, pedig napjában többször is fenn van face-n. Én úgy vagyok vele,hogyha nem érdeklem, akkor nem keresem én se őt... főleg,hogy ő mondta, hogy beszélünk majd. Viszont szavatartó embernek tartom magam, és szeretném neki odaadni az ajándékát (tudja ezt, ezért is ,,fáj" hogy nem keres.) Szerintetek jó ötlet, vagy már ezt a lépést se tegyem meg?

Normális válaszokat kérek. Előre is köszi !


2011. dec. 30. 01:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

hát te hülyébb vagy barátom mint gondoltam a történet elején xD

Ha kell egy nő szerezd meg, írj rá és ne hagyd magad...a lelkiismerettel ne foglalkozz, majd csak akkor mikor tied a nő...

2011. dec. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

szerintem a jó az, hogy van gerinced


ez a jó.


ha én lennék a lány barátja, lehet hogy nem tetszene ha idegenektől kap ajándékot..


ezt is gondold meg, milyen következményekkel járhat (törött kéz, láb, orr)

2011. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy tetszel-e neki vagy nem. Ha nem tetszel akkor a fejed tetejére is állhatsz nem fog veled összejönni.Ezt kéne kiderítened először.
2011. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Na akkor tisztázunk valamit.

Mint mondtam NEM akarom elszedni más csaját. Amit adnék neki, azért akarom adni, mert örülök,ha adhatok valamit másnak. (Igen, most képzeld el...) De viszont nem akarok utána futni feleslegesen, mert ha nem ír, nyilván nem akar velem találkozni. Viszont-ahogy ezt is írtam-az ígéreteimet betartom. És itt jön a kérdés, hogy akkor mi legyen...

2011. dec. 30. 01:13
 5/23 anonim ***** válasza:
azért véletlenül mégsem az aluljáróban fekvő csövesnek vettél egy kiló virslit, hanem ennek a lánynak aki tetszik...
2011. dec. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

2: Nem nagy cucc, az egész, szal emiatt nem rághat be a pasija (akit egyébként nem is ismerek)


3: Na igen. A ,,tettszem-e neki" témáról tudnám sorolni a pro és kontra érveket...

2011. dec. 30. 01:14
 7/23 A kérdező kommentje:
5: Mivelhogy jóban vagyok vele... legjobb barátom menyasszonyának (aki szintén a barátom) is vettem ajándékot.
2011. dec. 30. 01:15
 8/23 anonim ***** válasza:

Mondom h írj rá, lehet csak elfelejtette h mit ígért...

nagy baj nem lehet belőle...

első voltam..

2011. dec. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
egy lány nem fog rád írni.. basszus.. te vagy a pasi kezdeményezz.. amúgyis te akarsz ajándékot adni neki!
2011. dec. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9: Oké, ez tiszta sor. De azért ő is megereszthetne egy üzit, nem? Vagy én gondolom rosszul?
2011. dec. 30. 01:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!