Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmet válasszam vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmet válasszam vagy a nagyon erős szeretetet?

Figyelt kérdés

Két fiúról van szó. Az egyikbe szerelmes vagyok de már 8 hónapja nem beszélünk egy szót sem csak egy helyre járunk bulizni és szerelmes lettem belé első látásra. Ő a szerelmem. De van egy másik fiú, aki engem szeret nagyon és sokkal többet érzek iránta mint barátság de mégis ott van bennem hogy van egy olyan ember akit halálosan szeretek. Mit tegyek? Mert igazából tudom, hogy nem várhatok örökké a szerelmemre de nem tudom elfelejteni őt és a fiúnak aki engem szeret azt mondtam, hogy majd kialakulnak a dolgok...szerintetek megpróbáljam vele? Még nem volt barátom és nem tudom, hogy mi lenne a helyes döntés és ráadásul még szűz vagyok és ezt el kellene neki mondanom de én nem szeretek erről beszélni, nekem ez kínos pedig már akart vele járni pár fiú és elmondtam nekik is és nem zavarta őket de akkor is kínos. Ráadásul a csókkal is hadilábon állok, mert a szerelmemtől kaptam az első csókot + még aznap párat és azóta csak egyszer csókolóztam és lehet hogy béna vagyok, buliban más csókolózni mint ha csak ketten vagyunk..,és még az is hogy teljesen más a stílusunk, másokat szeretünk, máshová járunk, mások a barátaink ez jó vagy rossz?!

Segítsetek!

18/L


2012. jan. 9. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
J.Depp egyszer valami olyasmit mondott, hogyha szerelmes vagy valakibe, de ennek ellenére beleszeretsz egy másodikba, akkor a másodikat válaszd, mert ha az elsőt igazán szeretnéd, nem szerettél volna bele a másodikba. És szerintem ez igaz. A csók éz a szex miatt ne aggódj, belejössz majd és a szüzesség meg egyfajta érték, úgyhogy sok sikert :)
2012. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hogy szűz vagy az csak jó. rossz semmiképp.

kevés tapasztalatod van az még jól is jöhet, mivel jobban érzi magát a legtöbb fiú, magabiztosabbnak érzi ha nekik több a tapasztalatuk.

engem nem zavarna, ha akarnálak, csak annyit gondolnék hogy majd belejössz és kész ezen nem kell izélni.

mellesles neten is biztos van ilyen hogy h kell csókolni meg mindenféle tehát ez se jelenthet gondot.


hát próbáld ki akibe szerelmes vagy.. azt mondtad a másik tényleg szeret, hát akkor ha esetleg nem jön össze a másikkal akkor vele összefog.

a szerelem meg szeretetet ahogy a legtöbb ember használja az nem igazi szeretet, az csak egy szükséglete az egonak, mert úgy érzi hogy a másik személy (szerelmed vagy akárki) boldogságot adhat neki és nagyob értékűnek tartja magát, tűnik mások szemében.


ha dönteni akarsz nagyon egyszerű.. hagyd már abba a gondolkodást és élj. mit kell annyit agyalni? tedd amit érzel, ennyi.. nem kell logikázni és regényeket írni a kételyeidről (és ezzel növelve őket).

bár nagyon hasonlítasz rám:) én is ilyen voltam.

élj a jelenben, fogadd el mindig a jelen pillanatot bármit is hoz az élet


18/F

2012. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én is ismerem ezt, de nekem a 2. fiúnál nincs szerelem én úgy gondolom, vagy lehet, hogy csak próbálom elnyomni magamban.
2012. jan. 9. 19:28
 4/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló én azt nem mondtam h nem tudok csókolózni csak nem vagyok biztos benne hogy a másiknak is jó. Mondjuk eddig még nem mondták hogy rosszul csinálom szval..éljem és élvezzem az életet? Az a helyzet hogy én nem akarok olyan lenni mint a többi lány, akiken már átment a fél világ és nem látnak semmi mást bennük...akkor csak ugyanolyan lennék mint a többi lány..

lehet hogy te másra gondolsz az alatt hogy csak éljem az életem de számomra ezt jelenti ha erről beszélnük, nekem pedig nem kell ilyen élet

2012. jan. 9. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:

nem úgy értettem :)

élj a jelenben és élvezd a jelen pillanatot, ez nem azt jelenti h mindenkivel lefekszel. Ezt csupán annyit jelent hogy élsz. :) Fogadd el a jelen pillanatot minden körülmények közt és akkor minden pillanat a legjobb, függetlenül attól hogy mi történik. ilyesmi, gondolkodás mentes állapotokban sokkal jobban tudod mit kell választanod, mint ha tele van a fejed a gondolatokkal és azt se tudod már mi van stb..

2012. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!