Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szederke21 kérdése:

Szerintetek miért vagyok ilyen balszerencsés a párkapcsolataimban? Lehetséges, hogy a családi problémák miatt van mindez?

Figyelt kérdés

Alapjában véve szép lánynak tartom magam, de természetesen nem vagyok elszállva magamtól. Nem nézek ki úgy, mint egy plázacica, de tudom mit jelent az, hogy ízlésesen, szexisen kinézni. Nem szoktam discoba járni, se füvezni, nem dohányzok, a tanulás is érdekel, de nem vagyok stréber.

Sőt, még úgymond az olyan dolgokat is szeretem, ami "bejön" sok fiúnak, például számítógépes játékok, extrém sportok, motorok, akciófilmek, régebbi évek rock zenéi.

Eddig több párkapcsolatom is volt, de az az igazság, hogy úgy érzem, hogy egyre kiégek az emberektől. Már valahogy éretlennek látom a velem egykorú fiúk többségét, és az idősebb férfiak társaságára vágyom, de attól félek, hogy a korom miatt ők pedig eleve beskatulyáznának.

Pedig beszélgettem már idősebbekkel a családi problémáimról, és szinte felüdítő volt látni a különbséget a hozzáállásban.


És ott van az is, hogy van egy-két súlyos családi problémám is, sajnos. Édesanyám súlyos lelki betegségekben szenved, édesapám meg úgymond "túl félénk, hogy tegyen valamit". És mindig az a vége, hogy már úgy érzem, mintha szégyellnem kellene a saját szüleimet, mert az ember, akit a páromnak hívok (talán az éretlenségéből fakadva) egyszerűen nem tud tolerálni dolgokat, amiket egy lelkileg sérült embernél kellene.


Szerintetek mit tehetnék? Vélemény, tanács? Hogyan kellene idősebb férfiakkal ismerkednem?

20N


2012. jan. 9. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyzeted átérzem...én is így voltam ilyen korban,túl vagyok egy komoly kapcsolaton meg más problémán is,22 vagyok és kb ugyanez a problémám nekem is.Nemtudom mi számit neked idősebbnek 2 év 4 vagy vagy több év??
2012. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el,vannak komolyabb emberek ilyen korosztályban is csak egyszerűen nem volt szerencséd.Tény,hogy ritka,de keresni kell és találni fogsz.A másik,hogy akinek nincs semmi komolyabb problémája,családi gondjai,lelki terhei stb. az tapasztalatom alapján nem is tudja átérezni ezeket és egyszerűen komolytalan..Persze vannak kellemes meglepetések de általában ez a jellemző.Szerintem ne add fel csak azért mert idősebb férfiben könnyebb találni neked megfelelőt.Keresni kell és majd találsz. 17/F
2012. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Macs1209 ***** válasza:
Pár nő kezd ráeszmélni arra, hogy van egy egyetemista emberke, aki tanul, még huszon pár éves, és lehet nekik ez kevés.... Van úgy, hogy egy 21-2 éves már arra vágyik, hogy biztos háttér, amit még saját erőből egy főiskolás nem tud előteremteni. Hallottam már ilyet is.
2012. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 danyiluska ***** válasza:
Szerintem te szep, okos es aranylag erett vagy. Szerintem semmi problema idosebb sracokkal jarni, de ne felejtsd el, hogy a kor nem indikacio az erettsegre. Probalj olyan kozegbe kerulni, ahol talalhatnal part. Normalis es megerto ember tudomasul veszi a csaladi helyzetedet.
2012. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!