Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám megkérdezni tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megkérdezni tőle?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem össze lánnyal és a félév miatt nagyon elfoglalt, sokat kell tanulnia és nem igazán ér rá hétköznapokon. Ezzel amúgy semmi baj nincs, mert első a tanulás meg legyen okos is, de én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy bepótolhatnánk hétvégén. Arra számítanék, hogy átmehetnénk egymáshoz, természetesen szex meg ilyesmi szóba se jöhetne még, csak egy kicsit szeretnék vele lenni és romantikázni. Viszont az a baj velem, hogy hozzám nem szeretek nagyon felhozni senkit, mert ugye családi ház és itthon van mindenki, és nem elég nagy a ház, hogy nyugodtan meglegyünk. Neki viszont két emeletes háza van és van saját szobája az emeleten. Hogy célozzak rá, vagy mit mondjak neki, hogy esetleg felmenjünk hozzá és kettesben legyünk? Valami ötlet?:)
2012. jan. 9. 22:06
 1/9 A kérdező kommentje:
amúgy én 15/F ő 16/L
2012. jan. 9. 22:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Drágám, úgy hogy kinyitod a szádat!!
2012. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De elég hülyén néz ki, hogy én hívom meg magam hozzájuk...
2012. jan. 9. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a hétvégén átugranék hozzád, és megnéznénk egy filmet? Letöltöttem a ......
2012. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó ötlet:D
2012. jan. 9. 22:21
 6/9 anonim válasza:
Hívd sétálni! Úgyis vagy lusta lesz, vagy egyszercsak megunja...
2012. jan. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 danyiluska ***** válasza:
"természetesen szex meg ilyesmi szóba se jöhetne még"...Miert???
2012. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert kemény 3 napja jöttünk össze és nem az a fajta vagyok, aki ennyi idő után húzza az ágyba a lányt..Természetesen ha nincs ellenére akkor nekem sincs :D
2012. jan. 10. 14:06
 9/9 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott egy szöveg:

"Úgy is olyan sokat kell tanulnod nincs kedved hozzá, ha hétvégén átmennék hozzád és segítenék a tanulásban?"

nah persze tanulásban:D)


Szerintetek?:)

2012. jan. 10. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!