Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a szemét, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a szemét, vagy a barátnőm hisztis?

Figyelt kérdés

Nem mehetek el a haveri körömmel egy estét, mert hogy van egy csomó lány is benne, és féltékeny rájuk. Ha akarnék menni mindig vita van, hiszti és kiborulás. Pedig megbízhat bennem, sosem adtam alapot arra, hogy ez ne így legyen. Egy csomószor lemondtam már miatta, hogy ne boruljon ki, de néha azért szeretnék elmenni. :S De nem számít, hogy néha én lemondok róla, ha felhozom ezt, akkor csak "sajnáltatom" magam.

Ilyen helyzetben hogyan kellene viselkednem? Menni, nem menni? Tűrni ezt a viselkedést?



2012. jan. 9. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
most anyukádról beszélsz itt?
2012. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vidd magaddal. vagy ne. de semmiképp se tűrd el. lehetne annyi esze, hogy a haverok előtt nem fogsz félrelépni...
2012. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a csajt a p*csába, azt kéne tenned... Komolyan mondom, ilyet nem csinálhat...
2012. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ő a hisztis. Ülj le vele és beszéljétek meg a dolgot.
2012. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miért nem megy ő is veled??
2012. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

talán ha magaddal vinnéd..

esetleg csak meg akarod csalni..:P

2012. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem erről egy zenerészlet jut eszembe:

"nem akarok a hobbid lenni, minden perced kitölteni

mert néha a haverokkal kell néhány pohárral kitölteni"

2012. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még van mit tanulnia a bizalomról... Mióta vagytok együtt? Amúgy barátnőm pasija is ilyen volt, még egy jó darabig miután összejöttek, de kialakult a bizalom mostmár teljesen. A pasi most 2 hetekre megy el dolgozni, másik városba ami elég távol van, hétvégékre jön csak haza, 2 napra. Ez megy lassan fél éve, közben új munkát keres eddig sikertelenül. De már nem féltékenykedik mert tudja, nincs oka rá :). Mutasd meg neki ezt a kérdésedet!
2012. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dobd a csajt!
2012. jan. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!