Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemet szemért, fogat fogért....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemet szemért, fogat fogért. Mit gondoltok erről? Ha a párod megcsal vagy egyébb módon kiszúr veled megérdemli, hogy visszakapja és megszivasd vagy árts neki?

Figyelt kérdés
Nem fizikai bántalmazásról van szó.
2012. jan. 4. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha erre gondolsz, a legjobb megoldás a szakítás, mert óvodásan gondolkodsz.
2012. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A szakítás evidens. De utána még nem bosszulnád meg valahogy?
2012. jan. 4. 09:41
 3/15 PT-Daniel ***** válasza:
68%

Tenyleg meger neked annyit a bosszu, hogy te is ilyenne valj?

Ha ö meg is erdemelne, te nem erdemled meg, hogy ezt tedd magaddal!

2012. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Miért? Szépen elköszönnék tőle, és megmondanám, hogy ennyit ért.
2012. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Macs1209 ***** válasza:
64%
A bosszú csak felemészt. Annál nagyobb szívás nincs, hogy otthagyod. Mmint neki. Felejtsd el a bosszút.
2012. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Egy srác írta itt, hogy a barátnője SMS-ben szakított vele, ha jól emlékszem, mert nem merte személyesen megmondani. Elvitt egy szálat a kedvenc virágából a csajnak, és átadta. A csaj mondta neki, hogy de azért egy-két év múlva még megpróbálhatnák újra, a srác meg csak annyit mondott neki, hogy őt többet az életben nem látja. A csaj meg elsírta magát. Valahol biztos megtalálod, ha keresed.

A lényeg, hogy a bosszúnak sok értelme nincs, szerintem, mert sokkal fájdalmasabb, ha olyan valakit veszít el az ember, aki korrekt.

2012. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Legyen tartásod.
2012. jan. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 BlackSword ***** válasza:
57%

"A szemet szemért, fogat fogért elv vakká és fogatlanná tenné a világot"


És ráadásul nagyon óvodás gondolkodás...

2012. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
lehet h óvodás, lehet h gyerekes, de én is csináltam már mikor megcsalt a bnőm szakítottam, és utána "bosszút" álltam és édes volt, nem bántam meg és nem is éreztem gyerekesnek.
2012. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A bosszú nem aktuális, nincs ilyesmiről szó. De volt rá példa és utólag rosz ötlet volt. A végén még én lettem a negatív szereplő a történetben, annak ellenére, hogy én lettem lealázva eredetileg. De igazatok van. A legjobb bosszú néha egy kedves mosoly.
2012. jan. 4. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!