Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy eled meg ha no letedre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy eled meg ha no letedre a ferfi parod/ferjed utasit el ha szexet kezdemenyeznel vele? Folyt alul

Figyelt kérdés
Hogy nez az ki,h no letemre mindig nekem kell kezdemenyeznem es akkor is sok a visszautasitas. En heti 2vel is beernem, de orulhetek ha havi 4 van. Nem vagyok szex ehes, de ez nagyon keves ugy hogy mindketten 30 evesek vagyunk, mi lesz ha oregebbek leszunk? Mondtam mar neki, de csak annyi a valasz,h neki ennyi eleg es ha nekem nem eleg akkor keressek mast, mert hat hogy lehetek olyan onzo,h nekem csak a szex fontos. Van mas is ilyen helyzetbe? Ha igen irjatok!
2012. jan. 10. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
uhh...ez meglepő. de miféle dolog az, hogy hagyd ott? az nem megoldás...
2012. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem ha takarék lángon főzöd akkor lassabban fő..

de te tudod.

2012. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

lehet h elhiztál?

vagy csak sokat dolgozik hogy eltudjon tartani, és mint a legtöbb önző nő erre nem is gondolsz?

vagy csak nem szeret már.

2012. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a sok stressz okozza, ami a munkában éri. Egyszerűen lecsökken a libidója (szexuális vágya). Pedig alapból minden férfinak sikerélményt jelent, ha eljuttat egy nőt a csúcsra, ezért nem elsősorban az orgazmus miatt szexelnek, hanem azért, hogy a párjuknak örömet okozzanak és a "férfiasság érzetük" miatt. Viszont ha van valami probléma az életében, akkor elmehet a kedve tőle. Lehet, hogy a pihenés vagy valami vágyfokozó gyógyszer segítene rajta.
2012. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 menta34 ***** válasza:
Kérdező, nem keresel szeretőt?:)
2012. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

kedves 3-as valaszolo.

1. Nem hiztam meg.

2. Reggel 10-tol este 6-ig dolgozik az irodaban,nem dolgozza agyonra magat

3. Szerintem szeret, mert azt eszreveszi az ember


Nem most alakult ki ez a helyzet mar a kapcsolatunk elejetol fogva igy volt. Amig nem laktunk egyutt felse tunt, sot meg tetszett,h nem a szexert van velem. De mar 2 es fel ev egyuttlakas utan kezd fajni a dolog. Neha ugy erzem,h a szex teren en vagyok a ferfi es o a no. Mert mindig en kezdemenyezek es nekem kell elviselni az elutasitasokat. Es ha megsertodok miatta, meg neki all feljebb. Szeretem es becsulom ot hisz minden masban 100%-ba mellettem all es a legjobb partner, csak ez az egy dolog ami nagyon rosszul esik. Sokszor almodozom arrol,h elcsabit es ..., de nem tortenik meg. Szeretnem nonek erezni magam az agyban is. :( Ja azt tudni kell,h parom csak 1 lannyal volt elottem azzal is csak egyszer. Lehet az a baj,h gatlasos, h nem tapasztalt? De aki ismeri nem hinne el,h gatlasos. Szerintettek mit tehetnek?

Hogy lehet alacsony libidoja 30 evesen?

2012. jan. 10. 22:59
 7/12 A kérdező kommentje:
5-os valaszolonak: Nem keresek szeretot. Megcsalas nem az en mufajom!
2012. jan. 10. 23:02
 8/12 A kérdező kommentje:
2-es valaszolo: Ezt most mit akar jelenteni, bovebben kifejtened?
2012. jan. 10. 23:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell megcsalni, megmondod neki, hogy ő kevés neked, hetente egyszer elmégy kandúrozni. Kész.
2012. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es valaszolonak: szoval az nem megcsalas? Bocs, de lehet,h regimodi vagyok, de nekem csak o kell. Meg almaimba se kanduroznek massal!
2012. jan. 10. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!