Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megnézitek a helyes fiúka/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megnézitek a helyes fiúka/ szép lányokat a metró mozgólépcsőjén ha veletek mennek szembe? Volt már olyan hogy így tetszett meg valaki, egy pillanat alatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
amikor pesten járok akkor ja.
2012. jan. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Volt.
2012. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miniszoknyában felfelé....
2012. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Mi az hogy, olyan is volt, hogy ott a mozgólépcsőn meg is dugtam:DD Komolyra fordítva a szót,csak annyit mondok, ne légy Alekosz, aki úton útfélén ismerkedik. Ha mondjuk egy villamosmegállóban többször látsz valakit és az érdeklődés kölcsönös, akkor talán, de csak úgy leszólítani egy idegent, elég tahó viselkedésre vall.
2012. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol megnézem őket, nem csak a mozgólépcsőn ... :-P
2012. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hihi, nem fiú vagyok, ez által nem is szólítok le lányokat! :D És tahónak sem érzem magam. :)
2012. jan. 11. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor Pesten élten megnéztem a csajokat, mert rengeteg szép lány van ott! Sokszor láttam olyan lányt akit szívesebben megismertem volna közelebbről.
2012. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
IGEN de nem volt még ilyen dolog h szerelem 1. látásra
2012. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!