Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi a helyes lépés?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi a helyes lépés?! Más is járt már ilyen cipőbe?

Figyelt kérdés
Eddig csak 2 lánnyal feküdtem le pedig 21 éves vagyok és jóképű srác(nem nagyképűség). lenne bőven jelentkező akivel megtehetném!kívánom is nagyon ,de nem merem mert van barátnőm!félnék hogy elveszteném emiatt.jó vele is de kipróbálnék még pár lányt,de szeretni csak őt tudnám!mi ilyenkor a helyes döntés?!értelmesen köszönöm!
2012. jan. 7. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
nem látunk beléd, csak te tudhatod mi a helyes döntés és bíznod kell benne, hogy jól választasz
2012. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lődd fejbe magad az asztal mögött, f&szkalap
2012. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes.Dugj másokkal,előbb pedig szakíts a csajoddal.
2012. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rohadt egyszerű, kérdezd meg tőle, ne a háta mögött csald meg. Természetesen ha beleegyezik, akkor világos, hogy ő is kikacsinthat a kapcsolatból. Ha okosan csináljátok, a kapcsolatotok erősödni fog. Ha bután, akkor szét fogtok menni.
2012. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő elöttem úgymond élt már picit!nekem pedig hiányzik hogy más szép lányokkal is összekeveredjek! de mivel szeretem nem tudom megtenni:S vagy nem tudom
2012. jan. 7. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:
szakíts vele. ha már te ilyen szerencsétlen vagy, és erre nem gondolsz, képzeld el milyen érzés, ha ezt a barátnőd tudná. akkor ő akarna szakítani veled. menj csak, szórakozz mással ha az kell neked...
2012. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PT-Daniel ***** válasza:

Felesleges leirnom, mert mi a helyes, azt te is tudod!


Viszont leirom sajat tapasztalatomat. Hasonlo szituban voltam en is, es vegül a baratnömmel megbeszeltük, hogy hiszen felnöttek vagyunk meg blablabla, szoval kiprobalhatnank a nyitott kapcsolatot. Örültem, mint majom a farkanak, aztan rajöttem, hogy ezzel tönkretettünk mindent. Kicsit meg vergödtünk, de a veg elkerülhetetlen volt, haber szerettük egymast. Ha mar ott tartasz egy kapcsolatban, hogy ezt fontolgatod, akkor nem vagy boldog es liginkabb a szerelem emleke es a közös elmenyek tartanak össze titeket (lehet cafolni, ez csak sajat velemeny).


Ha igazan szereted, nem fordulna meg komolyabban a fejedben, hogy mas lanyokkal feküdj le.

Ha nem akarod elvesziteni, ügyesen es körültekintöen lepj felre, es tartsd titokban. Ezt a legkorrektebben (ha egyaltalan szo lehet erröl) ugy teszed, ha a masik lanynak elmondod, mi a felallas. Biztosan talalsz lanyt, aki ezt elfogadja es örül, ha kötödes nelkül lefeküdhet valakivel.


De elsösorban (Mivel szamomra az öszinteseg egy parkapcsolat alappillere), szerintem gondold at, hogy nem e nöttetek ki egymast, nem e vesztegetitek egymas idejet.

2012. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én exemnek is ugyanez volt a problémája, én voltam az első komoly barátnője, egymás szüzességét vettük el, de ő még másokat is "ki akart próbálni". Egy ideig vissza tudta fogni a vágyait, mert állítása szerint nagyon szeretett, 2-3 hónapig nyílt kapcsolatban is éltünk, de akkor sem tudott megcsalni, mert "hivatalosan" együtt voltunk. Így aztán szakított. Sajnálom, de azt kell mondanom, hogy az idő múlásával egyre erősebb lesz majd benned a vágy, hogy másokkal is legyél, úgyhogy az a legkorrektebb, ha szakítasz a lánnyal, és utána kezdesz el kalandozni.
2012. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ez teccik!hát ő nagyon szeret mivel senki nem volt még ilyen jó hozzá! én is így érzem de hajt valami belűlről még!de elveszíteni semmikép se akarom!
2012. jan. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!