Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom, aki 8 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, aki 8 évvel idősebb nálam. A szüleim nem engedik hogy járjak vele, ezért titokban kell, de ez már nagyon idegesít engem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:
értem
2012. jan. 11. 11:20
 52/69 A kérdező kommentje:
először is ne kicsimezz mert azt utálom másodszor már aludtam vele együtt
2012. jan. 11. 11:21
 53/69 anonim ***** válasza:
csefy akkor itt bevégeztük a küldetésünket keressünk egy másik hasonló kaliberű friss kérdést :D
2012. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
Jó majd ha rájössz h tényleg nem akar veled komoly kapcsolatot akkor mejd ne nekünk meg anyucinak sírj. Mert mindannyian szóltunk. Sőt ha az én lányom lennél és megtudnám tuti h agyon vernélek
2012. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:
én azt csinálok az életemmel amit akarok
2012. jan. 11. 11:25
 56/69 anonim ***** válasza:
jól van mi csak azt mondjuk h ne anyucinak meg nekünk siránkozz hha elbasztad
2012. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:

Szia!


Egypár jó tanács:


VÉDEKEZZ!!!!

Első alakalommal is ugyanúgy teherbe eshetsz!

Szex előtt beszélgessetek a pasival arról, hogy mit tesztek ha mégis terhes leszel (mert ugye NINCS 100%-os fogamzásgátlás)

Nézd meg a legközelbbi tiniambulancia elérhetőségét ott bármikor kaphatsz 72 órás tabit!

Ne bizz a pasiban! Inkább legyél te okos ,mert ha valami balul üt aki nem biztos, hogy felvállalja a következményeket (értem itt a magzatot)

Ha valamiben nem vagy biztos pl lepedőre került spermától teherbe eshetsz, akkor NE csináljátok!

Mivel a szexel megszűnik a szűzhártya mint természetes védelmi vonal ezért fokozottan ügyelj magadra! Évenként 1x el kell menni nőgyógyászhoz szűrésre, hogy időbe kiszűrje a méhnyakrákot!

No ennyit a gyakorlati tanácsokról. :)


Mást nem tudsz tenni, titokban jársz a fiúval. Bár ennek van egy olyan kockázata, hogy ha épp akkor baj, amikor a fiúval vagy és jön a rendőr a szüleidhez, akkor nem elég ,hogy veled történt valami de a tény, hogy a szemükbe hazudtál... nem lesz egy felemelő érzés.


Szóval nagyon mást nem tudsz tenni. Vagy pedig megbeszéled a barátoddal, ohgy várjatok 2 évet. De ehhez kell egyfajta szellemi érettség ami a te korosztályodban ritkaság számba megy, így ilyet nem is merek neked nagyon ajánlani (ezzel nem téged szóltalak le ,természetes, hogy 16 évesen még ilyen egyszerűen látod az életed)


Azért minden jót! :)


22/L

2012. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha boldog vagy, járjál vele, de attól még hallgasd meg a szüleidet, és az idősebb férfiak véleményét... A párom és köztem is van 6 és fél év, de Ő már 19 volt, mikor megismerkedtünk.

Nem korban mérik azt, hogy ki mikor válik éretté egy párkapcsolatra, van, aki 15 évesen kezd nála 4-5 évvel idősebbekkel és évekig kitartanak egymás mellett, van, aki erre 22 évesen sem képes. Az megintcsak más kérdés, hogy a párod már messze nem gyerek, Te pedig még az vagy, és ezt nem pejoratív értelemben, nem sértő szándékkal mondom. Az én véleményem és tapasztalatom az, hogy egy ilyen korú faszi a Te korosztályodtól leginkább puncit akar, trófeát. Lehet, hogy a Te barátod nem ilyen, tényleg szeret, és nem dobna, ha megdugott, elvégre már 33 hónapja jártok, és csókon kívül még semmi nem történt, és, mivel nem írtad, feltételezem, nem erőlteti a lefekvést. Én csak annyit mondok, legyél megfontolt és óvatos (ez természetesen nem azt jelenti, hogy nem bízol meg benne). Próbáld meg megbeszélni a szüleiddel, hogy jól érzed magad vele, normális embernek ismered, és nem csinálsz meggondolatlanságot, hülyeséget (azaz nem fekszel le vele, csak akkor, ha úgy érzed, készen áll rá a kapcsolatotok, csak ha Te is akarod, és akkor is védekezni fogtok). Élvezd a pillanatot, a társaságát, de arra is számíts, hogy esetleg csalódhatsz majd. Ez sem baj, ha a helyes következtetést tudod levonni belőle, és az épülésedre szolgál.

"Én azt csinálok az életemmel, amit akarok." Nem bántásnak szánom, de ezekkel a kijelentésekkel vigyázz ennyi idős korban. Többek között ezért féltenek Téged a szüleid, és tanácsolják az emberek Neked itt azt, amit.

26/F

2012. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
Imádkozz h a szüleid ne jöjjenek rá és ne jelentsék fel a pasid
2012. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 Lifeishard ***** válasza:
... 3 hónapja...
2012. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!