Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az? Hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az? Hogy van egy srác akivel vonzódunk egymáshoz, én már régebb óta epekedtem utána, de most jött el az, hogy ő is akarja, tegnap összejöttünk. és valamiért elbizonytalanodtam vele kapcsolatban. Pedig múlt héten még bele voltam esve.

Figyelt kérdés
Én szeretném megpróbálni vele a kapcsolatot, de nem tudom mit csináljak, hogy elmúljon ez az érzés nálam, és újra 100%osan vonzódjam hozzá... :( segítsetek!
2012. jan. 11. 11:50
 1/10 anonim válasza:
ha valamire nagyon vágyunk és megkapjuk akkor már nem is érdekel annyira
2012. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy nap alatt sikerült elbizonytalanodnod???
2012. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
buta kérdés :D de lehetek még ettől szerelmes?
2012. jan. 11. 11:53
 4/10 anonim ***** válasza:
ezt nem nekünk kell megválaszolni, hanem neked. mivel nem úgy érzünk mint te, nem tudjuk, hogy szerelmes vagy-e, vagy sem. ha járni akarsz vele, járjatok.
2012. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hát velem is volt egyszer ilyen együtt voltam vele kb. 2 hétig utánna dobott
2012. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

az elsővel egyáltalán nem értek egyet!

nem lehet,h csak beijedtél?velem már előfordult hasonló!

2012. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mégcsak most készült fel egy kapcsolatra a srác,nem kell megijedni,ez természetes. Ha valaki nyomul akkor elbizonytalanodik,ha nem nyomul akkor annál jobban érzed azt hogy kell. Menjetek el szórakozni,érezzétek jól magatokat,ismerjétek meg egymást jobban,ha a kémia megvan köztetek akkor komolyabb dolog is lehet belőle. Hajrá!
2012. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2012. jan. 11. 12:58
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is így volt a mostani barátommal..ahogy összejöttümk rá egy hétre nem szerettem annyira de most 3 hónap után másra se tudok gondolni
2012. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ugyan igy vagyok kb...de egy hete jarok a fiuval..idot kene adni a dolognak??
2012. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!