Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elbizonytalanodtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elbizonytalanodtam, hogy szeretem-e még a páromat, hogyan tudhatnám meg, hogy cxsak a kialakult helyzet miatt érzem-e így?

Figyelt kérdés
Alig találkozunk, nincsenek közös programjaink soha, a barátainkkal sem járunk el már sehova, és elhalványult bennem az a nagy szerelem. Ami eddig, másfél évig végig ott volt bennem.(vagyis 2,5 éve vagyunk szerelmesek, de csak másfél éve vagyunk együtt). Hogyan tudhatnám meg, hogy csak amiatt érzem-e így, mert már kicsit egyhangú, vagy tényleg nem szeretem már? Olyanokra szoktam gondolni, hogy mit szólnék, ha utánam összejönne mással, vagy ha aztmondtaná, hogy már nem szeret engem. És arra jutottam, hogy összetörnék. De mégsem érzem már azt, amit eddig.. És egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ami köztünk volt, és amit iránta éreztem, az csak így elmúljon.
2011. dec. 20. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem találkoztok, akkor miért vagy ezen meglepve? Találkozzatok, csináljatok programokat, és meglátod hogy érzel. Kérdésedben a válaszod.
2011. dec. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!