Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatotokban volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatotokban volt már szüneteltésre példa?

Figyelt kérdés

Mi volt az oka, mennyi ideig tartott, mi lett a "vége"?

Nagyon köszi mindenkinek aki válaszol...


2012. jan. 11. 13:37
 1/7 Macs1209 ***** válasza:
Nem, az soha nem oldott volna meg semmit. A kérdés többi részére így nem is tudok válaszolni.
2012. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tavaszi téli őszi és nyári.
2012. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem nem is jön be ez a duma, hogy tartsunk szünetet. A másik felet őrült bizonytalanságban hagyja. Lapát.
2012. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, ha szünetre lenne szüksége akkor nekem utána már nem tudná bizonyítani, hogy de ő engem akar.


28/n

2012. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt. Bár nem szünetnek hívtuk, hanem szakításnak, de csak egy 3 hetes szünet lett belőle. Utána elvileg megbeszéltük a dolgokat, de 2 hónap múlva megint szakítás lett belőle... úgy tűnik, hogy most már véglegesen.
2012. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is mindig baromságnak tartottam, de megmondom őszintén, én most abban a helyzetben vagyok, amikor úgy érzem, hogy szünetre lenne szükségem. Képtelen vagyok reálisan és objektíven átlátni a dolgokat, valahogy jót tenne ha kívülről ránézhetnék a helyzetre. Persze szünetnek nevezni baromság, szakításnak kell nevezni, és maximum kibékülni utána.


Egyfelől azt érzem, hogyha most kilépünk, akkor ez már nem lesz jobb, de belülről sem tudom megjavítani, végleg elveszíteni viszont semmiképp sem szeretném.

2012. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Volt. De nem szünetnek indult július elején, hanem szakításnak. Én szakítottam vele, aztán megbántam és végül egy hónap múlva megint összejöttünk. Nekünk jót tett. Legalábbis nekem. Megtanultam máshogy értékelni a dolgokat és más szemmel nézni azokat. Lassan két éve együtt vagyunk. :)
2012. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!