Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl perverz a pasim, mindenből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl perverz a pasim, mindenből perverzséget csinál, ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. jan. 11. 17:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, mint az 5. válaszoló. Ami nekem természetes, azon némelyik osztálytársam ki van akadva...

Szóval mindenkinek más a perverz. Mondjuk én lány létemre is kicsit ilyen vagyok... :$ :)

2012. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

17:45!

szia te perverz csajszi..!

randizunk?

2012. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem mondtál konkrét példát. Így nehéz véleményt mondani, hogy szerintünk az mennyire perverz.
2012. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudom perverz- e.
2012. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok... a párom szerint perverz... :) De őt nem zavarja sem a beszólások sem az hg fogdosom... :D

Csak az zavarja hg folyton betörőset akarok játszani... :D

Ő 36/f én 25/N.


Egyébként szerintem a perverz megfogalmazás a saját értékeidtől függ. Valakinek már az orális szex is perverz, van akinél a S/M a perverz... Szóval a lényeg hg a te meghatározásodban mi számít már perverziónak?

Meglehet hg nem a pasid perverz hanem te vagy prüd...

Nálunk még melóba is gyakori a szexuális visszacsatolás a beszélgetések / hülyülések során és ez szerintem még bőven belefér és nem hinném hg minden kollégám perverz lenne. Legalábbis az én nézetemben... 25/N

2012. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!